ким я тільки не була• 29 июля 2022
сволота, яка каструвала нашого хлопця. йому навіть смерть, це милість.
Посадити до клітки і показувати всім в світі, хто ще вірить путіну. Рашизм=фашизму, ось що треба зрозуміти всім народам світу. Миру і спокою не буде, доки буде існувати імперія зла. росія, як держава, воєнний злочинець і всі військові її
Irina-5d24• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
В телеграмме була саме така подача.
Є фотка у@людка, є його дані. Як ви гадаєте ГУР гірше за вас знає хто кого катував і за що?
Ответ дляpiratkas
Слаба чи що? Просто так такими словами не розкидаються ні в нас ні в них. Не потрібно свято вірити тому.що пишуть на заборах.а хоч іноді потрібно включати мозок. Звичайно.як що він є.Під роликом була інфа.що це зробили чечени.А мова в тих чеченців така.що руський позаздрив би. Ролик дуже страшний.але що там було і за що тій людині така смерть ми ніколи не взнаєм
Правди ми нікагда нє узнаєм.
Прійдьот время і всє узнают страшную правду.
Правда гдєта пасєрєдінє.
Всє врут, нінада нікаму вєріть.
Навіщо писати відомі російсько-фашистські кліше українською?
Маєте людей геть за дурних.
Правда гдєта пасєрєдінє.
Всє врут, нінада нікаму вєріть.
Маєте людей геть за дурних.
Ответ дляIrina-5d24
Уже все всі взнали. Почитайте новини
Як що не важко.то киньте посилання.Бо я тільки бачила фото того конченого в шляпі і його дані. Про вбитого писали.що «ймовірно солдат ВСУ». «можливо український військовий». Було заявлено і нашими і здається англійцями.що відео не верифіковане.І .поки що.ніхто ні чого конкретного сказати не може.
Ответ для vihola
Правди ми нікагда нє узнаєм.
Правда гдєта пасєрєдінє.
Всє врут, нінада нікаму вєріть.
Маєте людей геть за дурних.
Правда гдєта пасєрєдінє.
Всє врут, нінада нікаму вєріть.
Маєте людей геть за дурних.
Да на здоров´я.Можете сприймати на віру все.що пишуть.Ваше право.Я віддаю перевагу підтвердженій .офіційній інформації.а не тому .що пише фейсбук і телеграм.Офіційної інформації поки не було.Вичислили вбивцю.А про вбитого не було жодного слова.Тільки чиїсь припущення.
oksanakirill• 30 июля 2022
Це настільки негідно, що бракує слів і почуттів. Якщо над нашими полоненими знущаються, то чому ми такі гуманні? Значить, знають, що ми гуманні, не бояться потрапити у полон?
Ответ дляMarusya22
Вы не совсем поняли, что происходило во время чеченских войн. Это русня пришла войной и начала уничтожать мирных жителей, стрелять по жилым кварталам (да-да, то же самое происходит сейчас у нас). Вот те милые бедные солдатики, которым отрезали бошки, убивали чеченских женщин и детей. А их мужчины за это убивали молодых ’бедных’ солдатиков-убийц. И еще одна поправочка - не только кадыровцы, но и чечены. Русню в Чечне вырезали чечены в том числе, они защищали свой дом. Кадыровцы - предатели чеченского народа, которые продались русне за плюшки.
Ну да. И поделом. Зато у нас низзя даже в слух озвучивать жестокие мысли к рашин ублюдкам. А то ж Европа от нас откажется. Вот пару десятков на публику обезвредили, и может не так весело бы было переться в чужую страну. А то стрелять по ним нельзя, жестокое обращение тоже. Не война а сюр какой то . Война только для украинцев
Ответ дляКсения З.
Есть, конечно. Я сижу в соцсетях. Также зарегистрирована на вумане. Как попала сюда? Искала какой - нибудь интересный форум. Так и попала сюда
Цікаво? Цікаво читати чк ми вас, москалів клятих, ненавидимо? Читайте. Запам´ятовуйте. Ми не пробачимо ніколи та нікому.
Ответ дляГлянец
Я не смотрела и даже не пробовала, после того как посмотрела как чеченцы отрезают головы, больше моя психика такого не переживет, после увиденого мир навсегда изменился. Кто не смотрел, не смотрите.
А я із задоволенням дивилась і дивитимусь як відрізають голови москалям. Але мало. Спочатку в них на очах треба відрізати голови усім їх близьким.
Ответ дляКсения З.
Читаю для того, чтобы знать правду
’Нє всє плахіє’ виїхали та зреклися того паскудного громадянства у 2014, ок , нехай ’особливо одаровані’ 24 лютого 2022.
ВСІ хто зараз має рашистське громадянство - кончені. Або кончені виродки або кончене слабовольне гімно. Третього не дано.
Ответ для4мама
А ничего, что не у всех есть деньги на переезд в другую страну, не все могут освоиться в другой стране, выучить иностранный язык?
Irina-5d24• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
ролик не дивилися,але до чого чечени,якщо на відео кажуть іменно він робив?
Ответ дляpiratkas
Групу в телеграмі створили:
Арошанов Виталик
Так звати того звіра-калмика, там про нього інформація. Є і відео звірств. Але відео краще не дивитися людям зі слабкою психікою, там люта жесть...
Арошанов Виталик
Алена Василенко• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Для вас сняли фильм ужасов, это все ложь. Нету титров вначале и вконце, нету официальных данных, нету хз чего.. конечно это постанова для вас
Там можно с людьми, с пленными и русуие святые - это не они это бурят или кто-то там еще
Это все не правда кричали они видя фото Бучи, Бородянки, заполненные больницы детей изнасилованных в Польше. При бомбежде роддомов, монастырей и школ - это фильм ужасов гуливуд для вас снимает, ага
Нету официальных данных
Как же вы ватники достали!
Нету официальных данных
Как же вы ватники достали!
Ответ дляIrina-5d24
Знову таки жодних підтверджень.Самі лише припущення. « У разі підтвердження ці дії кваліфікують як воєнні злочини.» Так само є ролики де нібито наші солдати катують і вбивають.Але офіційної інфи не оприлюднено. Бісить оце «ніби.ймовірно.можливо» Відчуття.що хтось дуже хоче цих волнЄній в соцсітях.
Алена Василенко• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
ЗСУ - не маньяки, они защишают территорию.
И такое издевательство им не присуще! Русские подставить, да смогут. И не надо думать, что все такие уроды как эти маньяки. Сколько солдат воюет, у которых орки забрали семью - они на фронте убирают их, но не поехали в расею вырещать семьи
Ответ дляАлена Василенко
Нету официальных данных
Как же вы ватники достали!
Нету официальных данных
Как же вы ватники достали!
Удалено администрацией...
Ответ дляАлена Василенко
Я просто не идеализирую.
Алена Василенко• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Удалено администрацией...
Форма чья? Все постанова. А вот словечко ’педофилом’ его называют... какой ужас, наверное педофилом и был, нету официальных данных.
Вы где ищите истинну? В чем?
Есть издевательство на военным украинским
Вы где ищите истинну? В чем?
Ответ дляАлена Василенко
Вы где ищите истинну? В чем?
А вам истина в принципе не интересна.как я понимаю