ким я тільки не була• 29 июля 2022

сволота, яка каструвала нашого хлопця. йому навіть смерть, це милість.

Посадити до клітки і показувати всім в світі, хто ще вірить путіну. Рашизм=фашизму, ось що треба зрозуміти всім народам світу. Миру і спокою не буде, доки буде існувати імперія зла. росія, як держава, воєнний злочинець і всі військові її
peachxx• 30 июля 2022
Вот это всё - реальное лицо Войны. Это страшно и никогда не бывает красиво: деревня Сонгми, станции утешения в Китае, пытки. А не только танцы, бравая резня врагов и грызть танки, как барбарис. Не будет всё по правилам, не будет тактики ведения боя 17-18 века, где вставали колоннами и по очереди атаковали. В очередной раз думаю о том, как хорошо, что у меня нет детей и им не приходится это всё видеть, в этом жить

олябабич• 30 июля 2022
Ответ дляВаляВалентинка
Как бы его ещё достать.
в ФБ вже є всі данні про нього.
Оксана-004e• 30 июля 2022
Боже, я даже видео не смогла посмотреть, чуть сердце не выпрыгнуло
Я не представляю даже какие муки испытал этот парень
Чаюри• 30 июля 2022
Ответ длячаревна
Пишу невидимыми буквами
Что после вчерашнего, наши солдаты брать пленных не будут. Никакие соглашения, международные договоренности и т д поле боя, или ты или тебя.
В этом мире законы не стоят той бумаги, на которой их утвердили. Есть реальность и мы ее видим.
Будуть наші брати полонених, і це правильно, ми не такі тварі, як вони, і весь світ це має знати, ’расчєловєчіть’ нас і показати країнам, що нам допомагають, типу, ’дивіться, вони такі самі’ - це частина руснявого плану по дискредитації нашої країни.
Allize_di• 30 июля 2022
Ответ дляiroman
Буряты и калмыки - вообще зверье какое-то.
Тільки керують ними москвичі та пітерці. І хто з них кращий, можна довго сперечатися
piratkas• 30 июля 2022
Удалено администрацией...
Allka- skakalka• 30 июля 2022
Ответ дляКсения З.
Удалено администрацией...
Что вы говорите здесь делаете ? Идите на вумен.ру и рассказывайте как вы тварь ,циничная или нет !
Belosnezka1980• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Удалено администрацией...
Що трапилось? НевсетакАднАзначнА?
Чаюри• 30 июля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Що трапилось? НевсетакАднАзначнА?
Ага, свинособака сказала що педофіл, свинособака брехать не буде, мабуть, чогось ми не знаємо

piratkas• 30 июля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Що трапилось? НевсетакАднАзначнА?
Слаба чи що? Просто так такими словами не розкидаються ні в нас ні в них. Не потрібно свято вірити тому.що пишуть на заборах.а хоч іноді потрібно включати мозок. Звичайно.як що він є.Під роликом була інфа.що це зробили чечени.А мова в тих чеченців така.що руський позаздрив би. Ролик дуже страшний.але що там було і за що тій людині така смерть ми ніколи не взнаєм
Чаюри• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Ніякі не чечени, там калмик.
Belosnezka1980• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Я Вас ображала? Воно й видно хто-слаба
piratkas• 30 июля 2022
Ответ дляолябабич
в ФБ вже є всі данні про нього.
Про того.що вбивав.чи про того хлопця.що вбили? Я тільки бачила фото того.що стріляв в голову.
Allize_di• 30 июля 2022
Ответ дляCvetochek...
как и большинство мусульман. я их подсознательно стараюсь избегать даже в цивилизованых странах, а из таких стран то и подавно
Що калмики, що буряти буддисти за віросповіданням. Буддисти тоже миролюбиві, але в цих тварин немає Бога ні в серці, ні в голові
piratkas• 30 июля 2022
Ответ дляЧаюри
Ніякі не чечени, там калмик.
В телеграмме була саме така подача.
piratkas• 30 июля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Я Вас ображала? Воно й видно хто-слаба
Вважайте.що образили.
Болаболик• 30 июля 2022
Ответ дляmamaМия
Ні, коли була за кордоном. Вдома-то я змирилася 😒
И не будете .
mamaМия• 30 июля 2022
Ответ дляБолаболик
И не будете .
? Що не будете?
Ксения З.• 30 июля 2022
Ответ дляAllize_di
Буддизм - это основная религия калмыков. Также встречаются крещеные калмыки, исповедующие православие, а также мусульмане

СhanelKa• 30 июля 2022
Сволота.
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Їх теж мучили живими . Теж ножами знущалися , вирізали букви і органи
Якщо ті всі відео не опублікували, то значить , що того не було ?
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляН-усик
А она ответила чей Крым? я пропустила, у каждого украинца спроси, да что там и спрашивать ненадо, все прекрасно знают, что Крым Украина, так ответила??
Нет)Она никому не отвечает.Начинаешь препирать,как говорится,, неудобный вопрос-лепит жалобы.Или стрелки переводит
Болаболик• 30 июля 2022
Ответ дляСhanelKa
Сволота.
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
Народ укр помнит и Бучу . Но мир все быстро забывает . У них мирная жизнь
.
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляСhanelKa
Сволота.
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
А чому звільнили Денисову?Ні ффсьо так АдназначнА?А русні не на руку,бо знову будуть говорити що ми фейки розганяємо,вивсьоврьті
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляБолаболик
.
Знаете,за що я поважаю євреїв?За те,що вони стоять за любого єврея, вбитого гойами і мстять.Згадайте рішення мудрої Голди Мейер та роботу Моссаду..За 12 убитих спортсменів всі були покарані.А в нас тисячі закатованих,вбитих діточок і вся світова спільнота тільки ’обеспокоєнность’висловлює.
СhanelKa• 30 июля 2022
Ответ дляsvetlapanna
Дуже багато чому
А Хочется помсти за всіх
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ длячаревна
Пишу невидимыми буквами
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляСhanelKa
Дуже багато чому
А Хочется помсти за всіх
І маємо,що маємо..
Mariya Prokhorova• 30 июля 2022
Ответ длячаревна
Пишу невидимыми буквами
Будуть , особливо , хто з техникою буде здаватися !
А взагалом будуть знищувати , як гідоту , яка прийшла на нашу землю !
Mariya Prokhorova• 30 июля 2022
Ответ дляAllize_di
Калмики дуже жорстокі ( які там вони будісти ! Шамани , там своя віра
Болаболик• 30 июля 2022
Ответ дляsvetlapanna
Якщо асоціація Мурсіі не хоче робити ніяких мітингів,значить давайте виходити самі.Біля мерії міста,чи біля Катедралю з українською символікою з плакатами?!
👆Вот это чат отображает настроение чужих стран .
Поэтому конкретно украинцы должны впоследствии поотрезать яйца фашистам , больше никому это не нужно .