ким я тільки не була• 29 июля 2022
сволота, яка каструвала нашого хлопця. йому навіть смерть, це милість.
Посадити до клітки і показувати всім в світі, хто ще вірить путіну. Рашизм=фашизму, ось що треба зрозуміти всім народам світу. Миру і спокою не буде, доки буде існувати імперія зла. росія, як держава, воєнний злочинець і всі військові її
Вот это всё - реальное лицо Войны. Это страшно и никогда не бывает красиво: деревня Сонгми, станции утешения в Китае, пытки. А не только танцы, бравая резня врагов и грызть танки, как барбарис. Не будет всё по правилам, не будет тактики ведения боя 17-18 века, где вставали колоннами и по очереди атаковали. В очередной раз думаю о том, как хорошо, что у меня нет детей и им не приходится это всё видеть, в этом жить
Оксана-004e• 30 июля 2022
Боже, я даже видео не смогла посмотреть, чуть сердце не выпрыгнуло
Я не представляю даже какие муки испытал этот парень
Ответ длячаревна
Пишу невидимыми буквами
Что после вчерашнего, наши солдаты брать пленных не будут. Никакие соглашения, международные договоренности и т д поле боя, или ты или тебя.
В этом мире законы не стоят той бумаги, на которой их утвердили. Есть реальность и мы ее видим.
Будуть наші брати полонених, і це правильно, ми не такі тварі, як вони, і весь світ це має знати, ’расчєловєчіть’ нас і показати країнам, що нам допомагають, типу, ’дивіться, вони такі самі’ - це частина руснявого плану по дискредитації нашої країни.
Allka- skakalka• 30 июля 2022
Ответ дляКсения З.
Удалено администрацией...
Что вы говорите здесь делаете ? Идите на вумен.ру и рассказывайте как вы тварь ,циничная или нет !
Belosnezka1980• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Удалено администрацией...
Що трапилось? НевсетакАднАзначнА?
Ответ дляBelosnezka1980
Що трапилось? НевсетакАднАзначнА?
Слаба чи що? Просто так такими словами не розкидаються ні в нас ні в них. Не потрібно свято вірити тому.що пишуть на заборах.а хоч іноді потрібно включати мозок. Звичайно.як що він є.Під роликом була інфа.що це зробили чечени.А мова в тих чеченців така.що руський позаздрив би. Ролик дуже страшний.але що там було і за що тій людині така смерть ми ніколи не взнаєм
Ответ дляpiratkas
Ніякі не чечени, там калмик.
Belosnezka1980• 30 июля 2022
Ответ дляpiratkas
Я Вас ображала? Воно й видно хто-слаба
Ответ дляCvetochek...
как и большинство мусульман. я их подсознательно стараюсь избегать даже в цивилизованых странах, а из таких стран то и подавно
Що калмики, що буряти буддисти за віросповіданням. Буддисти тоже миролюбиві, але в цих тварин немає Бога ні в серці, ні в голові
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляН-усик
А она ответила чей Крым? я пропустила, у каждого украинца спроси, да что там и спрашивать ненадо, все прекрасно знают, что Крым Украина, так ответила??
Нет)Она никому не отвечает.Начинаешь препирать,как говорится,, неудобный вопрос-лепит жалобы.Или стрелки переводит
Ответ дляСhanelKa
Сволота.
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Їх теж мучили живими . Теж ножами знущалися , вирізали букви і органи
Якщо ті всі відео не опублікували, то значить , що того не було ?
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
Народ укр помнит и Бучу . Но мир все быстро забывает . У них мирная жизнь
.
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляСhanelKa
Сволота.
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
Та чому вже мовчать про Бучу
Про закатованих дівчат/дітей
Чому про це забули ?
Денисову звільнили
Новий.. мовчить
А чому звільнили Денисову?Ні ффсьо так АдназначнА?А русні не на руку,бо знову будуть говорити що ми фейки розганяємо,вивсьоврьті
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляБолаболик
.
Знаете,за що я поважаю євреїв?За те,що вони стоять за любого єврея, вбитого гойами і мстять.Згадайте рішення мудрої Голди Мейер та роботу Моссаду..За 12 убитих спортсменів всі були покарані.А в нас тисячі закатованих,вбитих діточок і вся світова спільнота тільки ’обеспокоєнность’висловлює.
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ длячаревна
Пишу невидимыми буквами
svetlapanna• 30 июля 2022
Ответ дляСhanelKa
Дуже багато чому
А Хочется помсти за всіх
І маємо,що маємо..
Mariya Prokhorova• 30 июля 2022
Ответ длячаревна
Пишу невидимыми буквами
Будуть , особливо , хто з техникою буде здаватися !
А взагалом будуть знищувати , як гідоту , яка прийшла на нашу землю !
Mariya Prokhorova• 30 июля 2022
Ответ дляAllize_di
Калмики дуже жорстокі ( які там вони будісти ! Шамани , там своя віра
Ответ дляsvetlapanna
Якщо асоціація Мурсіі не хоче робити ніяких мітингів,значить давайте виходити самі.Біля мерії міста,чи біля Катедралю з українською символікою з плакатами?!
👆Вот это чат отображает настроение чужих стран .
Поэтому конкретно украинцы должны впоследствии поотрезать яйца фашистам , больше никому это не нужно .