Скільки коштує? Скільки днів займає?
0208mariia• 29 июля 2022
А хто оформляв недавно, нотаріус вимагає оригінал паспорту чи копії достатньо?
Люблю море• 29 июля 2022
Ответ для0208mariia
Паспорт мужа, код, свидетельство о рождении и сам муж нужен
Аноним Первый• 29 июля 2022
Ответ дляHeksa
А хіба вже зняли військовий стан?
Так, зняли цю вимогу. На час військового стану , дозволи батька не потрібні для виїзду дітей за кордон.
Marishechka78• 29 июля 2022
На кордоні запитають,чи тато знає,що мама вивозить дитину. У кого є дозволи,то показували. У кого не було,говорили в усній формі,що знає.
Елена Шадура• 29 июля 2022
Ответ дляBelkA08
Согласие 2го родителя сейчас обязательно!
Хто вам це сказав? Їхала 11 липня, прикордонна служба чітко сказала,що непотрібно.