Nika Lu• 30 июля 2022

Лазерная эпиляция сколько процедур?

В каком салоне делали, если в Киеве? И сколько процедур вам понадобилось, чтоб полностью избавиться от волос?
Letruaa• 30 июля 2022
Всё вернулось через год

Miere• 30 июля 2022
Я ходила по схемі, 1.5 року. Там все рідше і підше. Процшло років 5 - бікіні вернулось все, ноги до колін - 1-5 волосків, на них подіяло на 99.9%. Я перестала їх голити взагалі.
Moredecor• 30 июля 2022
Ответ дляMiere
А чего перестали делать?
Moredecor• 30 июля 2022
Мастера так и говорят что избавиться от волос полностью не получится, надо будет постоянно делать, только интервалы между процедурами увеличиваются со временем
Miere• 30 июля 2022
Ответ дляMoredecor
А чего перестали делать?
Закінчила. Далі треба лиш підтримувати, раз на півроку.
Можливо, бікіні це втримало б. А можливо ні. Бо гормонально залежне волосся саме настирне)
Miere• 30 июля 2022
Але в усіх 3 зонах волосся стало більш слабе, тонке. І його менше в плані густоти.
Тобто коли я пишу що бікіні вернулось, я маю на увазі що для гладкого стану треба голити. А ноги ні.
Scarlet-flower• 30 июля 2022
У мене було 5 процедур, ще ходжу раз на півтора міс. Я дуже задоволена
Евгения911• 30 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Всё вернулось через год
Ппц
vikat• 30 июля 2022
Подмышки, ноги, неглубокий пах - примерно 10, глубокий пах - больше, и ещё бы делала, но сейчас из-за войны перерыв.

julia-julia1988• 30 июля 2022
Подмышки 9 процедур , ноги после 4 уже пару волостного осталось, мой мастер сказала поддержка раз в пол года
tarveldy• 30 июля 2022
Пишу результат 2-3 років без корекціх, заоаз вагітна, і полізли знов коси, але не так як до і нема вросшиз, хоч вже користуюсь епілятором , от 2 раз за півроку
Пахви - 10 процедур - вилізло 3 волосини
Глибоке бікіні - 7 процедур - вилізло десь 30 % , вросших нема совсім
Ноги - 7 процедур - 50/50 нема щетини і вросших
Робила в люменіс, дуже задоволена, це якість життя, впевненість у собі і змога поствйно вдягати шорти спідниці, а головне ніяких подразненнь! Ну і це найдешевший спосіб епіляції
ПС маю чорне волосся