ИграйМойГормон• 31 июля 2022
Кавуни херсонські 2021 рік.
Про прикмети.
Пам´ятаєте , який був урожай кавунів у 2021 році, як ми їх наїлися , ніби як востаннє. А ,як фермери не реалізовані викидали і ті побиті кавуни, були наче ріки крові.
І море в минулому році було то брудне то холодне.
Майстерня домашнього текстилю• 31 июля 2022
Пам´ятаю, і кавуни, і медуз, море як кисіль було, і комарів, а ще засилля жучків сонечок, весь пляж червоним був.
Праздничный сервиз• 31 июля 2022
И к чему это? Примета на начало войны одна: накапливание группировки противника у границ
неДоПриличий• 31 июля 2022
Не пам´ятаю ні кавунів, ні моря, бо на ньому не була по справжньому з 2008 року. Але в цьому році я стояв пообіцяла попри все поїхати відпочити на море, бо вже ні сил ні здоров´я не має жити далі. І поїхала....
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Так , ви праві, але згадалось те місиво з кавунів.
Я такая - жду трамвая• 31 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це все було і раніше.
А я с Рио-де-Житомира!• 31 июля 2022
А я не наїлася зовсім кавунами... В минулому році тільки а гостях один раз їла.
Ответ дляИграйМойГормон
І черешня минулого уроку дуже урожайна була, фермери геть спилювали гілки з плодами.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ длянеДоПриличий
Я була в минулому році, так за 5 днів тільки ноги помочила. Такого холодного моря , в серпні місяці, я ніколи не заставала.
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це все було і раніше.
Такого, як минулого року, не було. Цього року комарів майже нема. Медуз багато, але в морі купатись можна, не критично.
Я такая - жду трамвая• 31 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ви як моя бабуся: ’Такого як сей год ніколи не було’. І так повторювала кожен рік.
Помогалочка• 31 июля 2022
Люди всегда найдут «приметы» 😀
Если бы все было бы иначе с арбузами и морем, война все равно бы началась. Все просто.
Вареный лук• 31 июля 2022
Якщо борщ розлити-теж червоне буде. Можна і на борщовій гущі гадати. То Ви щось вигадали, автор, намішавши все до кучі.
Ушла и Пришла• 31 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
І було таке кожен рік.
Не бачу зв´язку
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Можливо, але в сусідній темі згадали про херсонські кавуни, от і згадальсь.
Дюймовочка• 31 июля 2022
підтримаю, я не дуже була поціновувач арбузів, завжди диньки та диньки, арбузи для мене було як вода, але в останні два роки їх стала їсти з відчуттям що це якійсь делікатес, а останнього літа 2021 їла з відчуттям що іншого літа може і не бути, але я думала що може то я помру, чи в мене якійсь дисбаланс водний в організмі, чомусь не думала про війну в Херсоні, навіть подумки не було.
Кыся-брыся• 31 июля 2022
та досить вже притягувати все за вуха, коли по факту сталось, нострадамуси диванні)))
війну віщувало путєн пріді 8 років тому і мовні питання, якими тут розхитують постійно публіку
Дюймовочка• 31 июля 2022
Ответ дляКыся-брыся
я настрадамус, так! диванний, так! а шо нє так? а ще я ікспьорд і вмію ікспьордити добре, а шо ніззя?
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Арбузы хочу, а море мне такое и даром не нужно.
А я пішки туди б пішла, лиш би повернути нашу територію і настав мир
.
Кыся-брыся• 31 июля 2022
Ответ дляДюймовочка
ану-ка ікспьорд, розкажіть нам, коли хуйло здохне, на чому там гадаєте, на котячому калі?)))
Кыся-брыся• 31 июля 2022
Ответ дляИграйМойГормон
.
відставити паніку! наступного року будемо купатись без мін і пофіг на медузи!!!
Дюймовочка• 31 июля 2022
Ответ дляКыся-брыся
я погадала в топ-темі про гадання на анонімах зараз ’хто вдує путіну’ - там написало ’гербалайф і ко’. я подивилася де хедквотерс того гербалайфу, вікіпедія сказала що у лос-анжелесі, тепер питання а що то за ’ко’ - китайці чи що?
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляДюймовочка
Дух війни вже тоді був, але ми не хотіли в те вірити.
Кыся-брыся• 31 июля 2022
Ответ дляДюймовочка
може, закормлять бункерного добавками, хітриє бєстії
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляКыся-брыся
Дуже сподіваюсь.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Та да,помним)
Боже, як я хочу такого кавуна!!! А ще більше хочу миру і щоб ніхто не гинув !!!
Миледи• 31 июля 2022
Мы сейчас на Арабатке. Людей нет, радости никакой, больше дома сидим,отсыпаемся.