ИграйМойГормон• 31 июля 2022
Кавуни херсонські 2021 рік.
Про прикмети.
Пам´ятаєте , який був урожай кавунів у 2021 році, як ми їх наїлися , ніби як востаннє. А ,як фермери не реалізовані викидали і ті побиті кавуни, були наче ріки крові.
І море в минулому році було то брудне то холодне.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляМиледи
Мы сейчас на Арабатке. Людей нет, радости никакой, больше дома сидим,отсыпаемся.
А ви звідки туди приїхали,
там можна так запросто їздити і відпочивати ??? І як взагалі обстановка, є війська чи хто там ?
Миледи• 31 июля 2022
Ответ дляИграйМойГормон
А ви звідки туди приїхали,
Такой себе отдых.
Мы больше пересидеть, отоспаться. С Новой Каховки.
Понятное дело кто здесь (.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Один раз в прошлом году ела….
В минулому році вони були дуже смачні і доступні в ціні, ми їли їх як ніколи.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляМиледи
Такой себе отдых.
Понятное дело кто здесь (.
Не думала, що там у вас є можливість переїжджати з місця на місце.
Гарного вам відпочинку . Якщо є можливість киньте фото моря, бувала кілька раз в Щасливцево, сумую за нашем морем.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Такого, як минулого року, не було. Цього року комарів майже нема. Медуз багато, але в морі купатись можна, не критично.
Ви їздили в цьому році?
Ленне-Рейма• 31 июля 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Ну это вы.
Мне одного раза хватило, больше не хотелось.
И не только мне, судя с ответов.
Майстерня домашнього текстилю• 31 июля 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Ви їздили в цьому році?
Я сама з Генічеська, виїхала 2 місяці тому, але в мене там друзі залишились, ми підтримуємо зв´язок.
ИграйМойГормон
• 31 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Зрозуміла. Сподіваюсь, на ваше швидке повернення додому.