Сарафанное радио• 31 июля 2022
Ви допомагаєте біженцям по Украіні чи тім хто в небезепечних містах? Дайте пораду
Якось ще в квітні я побачила у декілька блогерів пости про допомогу. Там писали багато нашіх дівчат, дуже багато. В мене є робота, слава Богу, заощадження, був бізнес, зараз немає, але з нього є гроші. Я допомогла 4-5 дівчатам, може більше, не памятаю. Вони були дуже вдячні, ми плакали разом та обіймалися віртуально. Потім знов пости про допомогу, я знов допомогла, і мені стали писати багато людей - у когось онко, хтось з Харкова, Миколаіва. Комусь потрібні були грощі щоб виіхати за кордон, 5 тис дівчинці з трьома дітками відправила щоб виіхали. Я розумію що у всіх різне життя та положення, але я звикла працювати, зараз можна онлайн знайти, я знаю тих хто пішов на курси ай ті. Не може такого бути що людина не вміє нічого робити. Ми не знаємо коли закінчиться війна, треба будувати своє життя тут і зараз. Розумію що важко, наші доходи теж впали суттєво, але ми ідемо далі,працюємо ще більше, в нас теж діти, треба іх ростити далі. Нам повезло що ми в Києві і з нашим будинком все гаразд.
Одне діло допомогти мамі з новонародженою дитиною чи мамі з 3 ма маленькими дітками, куди ж вона піде працювати..... Але я завжди думаю чим я буду дітей годувати перед тим як іх народжувати, де я буду працювати, що я вмію робити. Я продовжую допомогати людям, не можу інакше,за кожного болить душа. Але якось прочла у одного бізнес тренера що не можна так, треба направити, дати "удочку", а не просто дати гроші. Вибачте за мій украінський, це той випадок коли рос мовна людина перейшла на укр. Я хочу послухати ваші думки!
Сарафанное радио
• 31 июля 2022
Ответ дляMs. Iphone
деньгами не помогаю, посылки некоторым отправила с постельным/посудой
сдала людям с Дон обл квартиру недорого и без залога
вот и вся помощь.
на ЗСУ улетает почти все с карты, не знаю как найти баланс, чтоб совесть не мучила и не с 0 через 5 дней после зарплаты..
вот и вся помощь.
У Вас добре серце
Не обижаюсь• 31 июля 2022
Ответ дляСарафанное радио
Я чекала на такий комент. Аж не дуже гарно мені стало. Мені не потрібна ніяка похвала, в мене є правило: 10 відсотків від прибутку на допомогу людям. Я вже багато років так роблю. Питання зовсім в іншому, читайте уважно що я писала.
Так- так)))) так звана десятина.ми впросто маладєц
Сижуревувшоке• 31 июля 2022
Ответ длязахідний_діалект
Дай человеку рыбу, и он будет сыт весь день. Дай человеку удочку, и он будет сыт всю жизнь. Вот что автор имеет ввиду.
Многим людям сейчас нужна серьёзная психологическая помощь, а не удочка. Они просто не в состоянии воспользоваться удочкой. Их жизнь полностью разрушена и нет никаких перспектив. Кто-то может самостоятельно выйти из этого состояния, многие не могут. 1000 автора помогает им прожить ещё пару недель. Выбор автора - помогать им или нет.
Сарафанное радио
• 31 июля 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Дуже вас розумію. І в плані роботи, і всього іншого. Мені теж дуже пощастило, моя квартира ціла. Але в плані роботи - меншій дитині 3 роки, я не була в декреті і помічників у мене не було. Я працювала з дитиною на грудях, вночі, на вулиці під час прогулянки. Зараз я маю постійну роботу і запропонували ще один контракт. Я погодилась, буду знов працювати ночами. Тому не можу зрозуміти ниття про те, що не можуть щось зробити. Зараз досить багато варіантів підучитись/перекваліфікуватись і знайти роботу не на мінімалку. І цим треба активно займатись вже, бо безробіття буде рости. Ручна праця на заводах буде відновлюватись не скоро, треба шукати інші можливості.
Ви праві. Я теж працювала коли дитинці було 6 міс, дуже важко було, в мене 2роботи, у чоловіка також. Але змогли, заробили тоді. Зараз втратили, але знаю що все відновиться згодом.
Сливочная пенка• 31 июля 2022
помогаю армии, чтобы все люди быстрее могли вернуться домой. индивидуально нет, нет уверенности что меня не разводят. поэтому только армии.
Бавовна• 31 июля 2022
Ответ дляСарафанное радио
Ви молодець, дуже Вам дякую!
Как по другому?
Столько стариков умерло рядом,не выдерживают (.
Врачей нет,мед помощи практически никакой.
У меня у самой мама умерла в марте (.
Сарафанное радио
• 31 июля 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую за комент! В мене знов сльози..лбди дуже різні, дійсно потрібна психологічна підтримка деяким
КротоТо• 31 июля 2022
Ой живу не в Украине уже, беженец. Тут те еще наши, ты им подсказываешь где какие выплаты у волонтеров можно получить, где еду взять и прочее... проходит месяц - они узнают новые места и не скажут. Многие считают, что все им должны, за ними убирать и им помогать.
Сарафанное радио
• 31 июля 2022
Ответ дляБавовна
Как по другому?
У меня у самой мама умерла в марте (.
Дуже співчуваю Вам!
Не обижаюсь• 31 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не згодна. Не думаю що хтось чекає диферамби за допомогу. Просто коли вкалуєш і віддаєш свої гроші тим, хто навіть не намагається нічого робити місяць, другий, третій....то починається таке що відчуваєш себе дурою яку використовують. І ще ж нічого їм не скажи, патаму что ані із харькава, і ви нєбилі на нашем мєстє под бомбьожкамі і нєімєєтє права нам указивать когдаинам ідті на работу...вєдь у нас стрес.
Ну ви точно дурою себе не вважаєте, бо ж точно не допомагаєте нужденним .
Бавовна• 31 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Конечно.
Особенно родители трёх детей в глаза кидаются со своим ,,мы же многодетные и нам все должны,.
Не то чтоб я подвожу всех многодетных под эту планку, но так явно одна знакомая этим пользуется... Как обычные мамы стесняются.
Уверена, это характер и таких хватает во всех сферах
Мы многодетные,ни копейки не получили от государства,ни банки кильки или кг.макарон. Сами барахтаемся.
В этом мес.даже стипендии не было, может сегодня ещё дадут,ещё не вечер.
КротоТо• 31 июля 2022
Очень много с девизом: ’сделаю добро, потом злом мне это вернется’. Сами помощь принимают, а другим неее.
ПуГоФФка• 31 июля 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Читаючи пост чомусь враження що ви допомогли максимум декільком людям, а тепер чекаєте винагороди) якої? Ви хочете щоб вам поклони били?боготворили?можливо ви хочете відкупитися в такий спосіб?якщо допомогають роблять це мовчки, бо то від душі, тим більш не пишуть про ту саму ’удочку’
От вам автор і приклад, як воно робити добро. Потім вас ще і звинуватять у всіх гріхах.
Я допомагаю по 100-500 грн.
Все, я так можу, більше не можу.
Відчуття провини у мене нема.
Я допомагаю по 100-500 грн.
Все, я так можу, більше не можу.
Відчуття провини у мене нема.
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляБавовна
Ну вот возможно, что люди адекватные не кричат о себе на каждом углу.
У меня тоже ребенок с инвалидностью.
Барахтаемся сами. Не помогаю, но и не прошу.
У меня тоже ребенок с инвалидностью.
Не обижаюсь• 31 июля 2022
Ответ дляСливочная пенка
Цікаво а як саме ви допомагаєте нашій армії? Я навпаки тільки індивідуально.
Морковку дай• 31 июля 2022
О, налетіли вже сороки .. Автор , не звертайте увагу на ті злі коменти. То якраз такі є люди , що їм все не те - мало грошей дали , не такі речі , не ті продукти.
Допомагайте , скільки зможете і тим , кому хочете саме Ви.
Исправлялочка• 31 июля 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Как вы представляете удочку, для людей,которым негде жить/ нечего есть/ нечего надеть? Вы сможете их трудоустроить?
У меня как раз случай, когда я предложила беженцам работу, но они ответили, что работать не будут, им пособий хватает. С утра до вечера они занимали очереди в благотворительные фонды, давали действительно много всего - еды, гигиенических средств и одежды. В итоге тут обошли все что можно и уехали в Европу. Соответственно там тоже никто работать не собирается. И знаете, таких немало.
Бабка-ежика• 31 июля 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Як раз пишут про удочку.
Тому що люди читають, та розуміють, що можна і роботу знайти та працювати, і життя налагоджувати. Якщо теж докласти зусиль.
Всі волонтери роблять це від душі. Тому ще дуже великі зусилля в вільний час від основної роботи, відірванийвід сім´ї, безкоштовно, а часто за свій кошт. А розповідають тому що інколи накипіло, коли люди приходять і тільки чуєш від них ’ви нам винні’.
Бавовна• 31 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
У меня тоже ребенок с инвалидностью.
Сил вам и здоровья!
Я на пределе,не знаю где набираться сил,.6_й месяц пошел,скоро и холода. Что делать,как дальше жить,не знаю (.
Мэри Попкинс• 31 июля 2022
Ответ дляСарафанное радио
Тому і виникає питання, чому я так можу і постійно роблю, а інші ні. Бо ніхто не допомагав і Ви змогли, а у них і з допомогою не виходить. І ніби є розуміння, що всі люди різні, але роздуми про певну несправедливість іноді вилазять. Так, шок, стрес, зміна звичного стилю життя накладають багато обмежень. Але знову ж таки, в таких умовах опинилось дуже багато людей і деякі беруть себе в руки і справляються, інші - ні. Якщо є бажання, можна розбиратись, чому у них не виходить, можливо психолог буде найкращою допомогою, а не гроші. Ще як варіант - допомагати не всім підряд, а тим, де Ви бачите, що Ваша допомога приносить результати. І продовжувати їм допомагати далі.
Я б хотіла в майбутньому опікуватись однією або кількома дітьми з дитбудинку. Допомогти їм визначитись чого хочуть в житті, отримати нормальну освіту, а не технікум, в який йдуть всі з цього дитбудинку
КротоТо• 31 июля 2022
Я честно в шоке от наших с Украины женщин.
С помощью это одно дело непонятное. Есть еще часть людей, которые уверенные, что ты им должна спросить, все оформить. Они же дома сидять и в кровате лежат, занятые. Привыкли, что их мужья все за них решают и они ни чего не далают, кроме рассказов какие они классные.
И тут ищут кому-то на шею сесть
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляБавовна
Сил вам и здоровья!
Обнимаю.
По ходу, у вас несколько хуже((.
Жизнь- безнадега.
Все болезни от нервов, я сдаю позиции с начала лета. Каждый месяц в больницу, завтра тоже пойду, опять якась х.ня.
Остаётся только лапками взбивать сметану, все.
По ходу, у вас несколько хуже((.
Жизнь- безнадега.
Успокойся_Успокойся• 31 июля 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Я допомагаю тим, хто потребує і хто не може працювати. А тим хто не хоче працювати і має для цього 150 відмазок, не допомагаю. Будь-яка доросла людина, якщо не інвалід і без маленьких дітей, може знайти роботу на новому місяць за місяць-два, навіть в чужій країні.
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляСарафанное радио
Так, я це розумію, іноді буває так що у мене залишилось не дуже багато грошей, хтось напише і я перевела людині бо ій більше потрібно
Найдите на Фейсбук ,,Тимки,,
Олена ермоленко, кажется.
Почитайте ее посты и при желании-помогайте ей.
Низкий ей поклон. Ваша копейка уйдет тем,кому совсем капец, ручаюсь.
А не тем,у кого справка переселенца и ,,мне все должны,,
Олена ермоленко, кажется.
західний_діалект• 31 июля 2022
Ответ дляСижуревувшоке
А чем автор в психологическом плане поможет? Автор делает то, что в состоянии делать Вот именно, что 1000 поможет продержаться лишь какое-то время. А дальше?
НЛОша• 31 июля 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ми подібним пропонували житло і роботу,і навіть не одній сім’ї , їх робота не цікавила, тільки забезпечення, всі харків’яни
Сливочная пенка• 31 июля 2022
Ответ дляНе обижаюсь
деньгами. ребята знакомые пикапы на фронт возят, им перевожу. плюс в повернись живим.
Сарафанное радио
• 31 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Найдите на Фейсбук ,,Тимки,,
Олена ермоленко, кажется.
Дякую, пошукаю
Майстерня домашнього текстилю• 31 июля 2022
Вудка, звичайно, потрібна, але і риба теж, а ше навчити ловити рибу.
Якби не безкорисна допомога небайдужих людей, ми б не вижили. Навіть, з допомогою це дуже важко.
Тому, Автор, допомагайте і надалі в міру своїх можливостей. Ланцюжок добра не перерветься.
Сарафанное радио
• 31 июля 2022
Ответ дляНЛОша
Я вже думаю яку роботу можна пропонувати, але багато хто не планує виіхати чи з Харкова чи з Миколаіва, тут я нічого не зроблю(