Одолеем? Что думаете
Coffee is Love• 01 августа 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Есть теория- они наступать не бубут а готовят референдум
Чтоб Всу не наступило до него, и такая версия
Но машовец, жданов то говорят где-то по линиипойдут
Я не розумію чого вони так причепилися до того референдуму.
Так вірять що коли там зроблять результати наче більшість проголосило за парашку, то ви просто приймемо це та перестанемо атакувати?
Coffee is Love• 01 августа 2022
Ответ дляrybka21
не для того их ломали, чтоб позволить кацапам снова по ним лезть.
І не для того їх ламають так акуратно, щоб віддати потім парашці_)
Вінничанка• 01 августа 2022
Ответ длякосмея
Щось не доламують наші мости і понтони не розбивають
По понтонам пускають воєнну техніку впереміжку з цивільними машинами.