ВыФсеВрете• 31 июля 2022

У дитини 7 міс повністю пропав харчовий інтерес

Почалися зуби. В шість міс почали прикорм, їла все. Зараз вже місяць як не ість нічого. Це норма? Зуби не прорізалися ще
ЯблокоРаздора• 31 июля 2022
С чего вы решили, что начались зубы, если они еще не прорезались?

Даю справку• 31 июля 2022
Представьте, что у вас во рту все отекшее и болит. Вы будете хотеть новой еды да и еды в принципе?
Даю справку• 31 июля 2022
Почаще давайте ребенку возможность, выбирать что-то с общего стола. Ему наверняка понравится
Грибной_Дождик• 31 июля 2022
Може не смачно готуєте?)))

Пробуйте, візьмете або різноманіттям або щоденною однотипністю.

Дитячі печива, йогурти, творожки, ще не зустрічала байдужих)))

Броколі їсте? Банани?
автор ВыФсеВрете • 31 июля 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Десна набухли
автор ВыФсеВрете • 31 июля 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Може не смачно готуєте?)))

Броколі їсте? Банани?
Все їмо. А вона не хоче… єдине до чого один рад бувінтерес це до жарених кабачків, але не дам же я таке дитині. Та зі спільного столу їй нічого не можна, тільки пюрешки
Даю справку• 31 июля 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Зробіть печені кабачки
Оч@ров@Шк@• 31 июля 2022
Автор, все нормально, можно сделать паузу на неделю с прикорм, потом опять попробовать
Ниф_ниф• 31 июля 2022
Я бы советовала полностью прекратить прикорм. Пусть ребенок кушает грудь/смесь, что любит и что ест с удовольствием.
Через месяц-два , тихо, не агрессивно начните снова.
Пищевой интерес штука очень трепетная. Очень.
Сейчас ранний возраст и ребенок легко перенесет отсутствие прикорма.

Единорог_помог• 31 июля 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Десна набухли
Давайте просто пюре плодоовочеве. І не слухайте тих притириних ’доказових батьків’ , які пропонують кусочками кормить дитину. Експериментатори чортові.
Всьому свій час, а дитина коли буде готова, тоді сама потянеться за їжею. Головне, щоб Ви при ній їли і вона буде цікавитися.
автор ВыФсеВрете • 01 августа 2022
Ответ дляНиф_ниф
А все пишут про 100 продуктов до года, как я ей их введу если уже 7 мес и ещё перерыв делать?