7 серпня о 16:00 - у селі Микільське Донецької області,
8 серпня - у Києві о 10:00 на Майдані Незалежності.
Керівник пошукової групи Плацдарм загинув 5 серпня 2026 року. Автомобіль, яким Олексій Юков повертався із завдання підірвався на міні.
Це непоправна втрата для всієї України.
Провідник душ.
Хто має бажання віддати останню шану приходьте.
Це непоправна втрата для всієї України.
Провідник душ.
Ольгис-053d• 33 минуты назад
Ця новина мене вчора добила. Я слідкувала.за ним, він повернув стільки тіл, стільки людей завдяки йому зможуть прийти на могили до своїх близьких. Дуже сподівалась, що колись він поверне мені тіло мого брата. Він пропав без вісті на цій клятій війні.
Низькій уклін до землі цьлму герою Україні і вічна пам´ять.