Женщинас• 01 августа 2022

Прийшло повідомлення батькам, це якийсь лохотрон?

Батьки пенсіонери, реєструвалися на виплату допомоги, прийшло незрозуміле повідомлення. Це якесь шахрайство?
Инфотуфелька• 01 августа 2022
Так, шахрайство

ЯНаПэПэ• 01 августа 2022
Да, мошенничество.
Грабля• 01 августа 2022
Вашим батькам треба просто перевірити баланс по карті, і все стане ясно
Без QR коду• 01 августа 2022
Удалите и забудьте! Мошенников сейчас полно.
автор Женщинас • 01 августа 2022
Ответ дляГрабля
Вони не переходили за посиланням
Грабля• 01 августа 2022
Ответ дляЖенщинас
Вони не переходили за посиланням
Для цього не треба переходити за посиланням,перевірити можна через Приват 24, або у банкоматі
автор Женщинас • 01 августа 2022
Тобто, прийшла смс і гроші зняло? Навіть якщо вони відкрили просто смс?

Лепешечка• 01 августа 2022
Ответ дляГрабля
Якщо вони не переходили за постланням, то навіщо перевіряти баланс?
автор Женщинас • 01 августа 2022
Дівчатка, дякую усім за відповіді
vahvubor.com.ua• 01 августа 2022
конечно развод кто это просто так вам будет писать что вам деньги положены
Грабля• 01 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Батьки автора напевно , оформили заяву на допомогу, а тепер чекають на виплати. Ходити по лівих посиланнях не варто,а ось перевірити баланс на карті- не складно цілком безпечно. В не буде ніяких сумнівів шахраї то, чи ні
Файна_зупка• 01 августа 2022
Если от ООН должен быть номер переказу та вказано країну відправника
Везучая_Алиса• 01 августа 2022
Блін, та хіба ж не зрозуміло..
ЯНаПэПэ• 01 августа 2022
Ответ дляЖенщинас
Нет, советуют проверить баланс, чтоб увидеть, пришли деньги или нет.
Лепешечка• 01 августа 2022
Ответ дляГрабля
Про заяву я розумію. Перевіряти баланс після усяких дивних повідомленнях? А що, непогане правило)