ПростоБелка• 01 августа 2022
Брокард! ВСЬО?
З цікавості зайшла на сайт, з акцій лише -40% з промокодом, але в наявності нічого нема. Як думаєте, розкупили, глюк сайту чи закриваються?
Кима_кепка• 01 августа 2022
Ответ дляСердючка
Странно, украиноязычные наши девушки обсуждают брокард, который был закрыт в первые месяцы войны, таксю как в усредителях граждане ерефии и доля рашкинского капиталла там немалая. Теперь открылся и духи важнее уже чем принцип? Как же так ?
Так есть альтернатива всегда .Там можно не покупать теперь.
Беззубовна• 01 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
А антимонопольный комитет заблокировал продажу
тцю
Ответ дляYulka pulka
Мені здається ціни міняють . Мені прислали знижку на др. Я тягнула, залишила на останні дні і не встигла, закрили сайт. Сказали, як відновлять роботу можна спробувати подовжити термін діі знижки.
Новые цены залить день максимум, сайт уже больше недели не работает, инсту удалили, лету сайт отключён совсем
Кима_кепка• 01 августа 2022
Ответ дляYulka pulka
Зараз ціни думаю скрізь міняють
Цикавенная• 01 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
От мені теж здається що вони закриваються.. а в магазинах розпадаються залишки
Кожугетовый ансамбль• 01 августа 2022
Ответ дляКима_кепка
’Націоналізація’ отжатые другими людьми типа ’для держави’ тільки собі любимому буде потім
Це ваше ставлення, а я хотіла б почути факти.
Хоча там вище вже написали, що наче французи викупили.
Цикавенная• 01 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Та не викупили. Тому й закриваються… я хотіла замовити парфуми що точно є в багатьох магазинах брокард в Києві але на сайті їх немає, як і купи інших… роблю висновки що вони навіть не оновлюють вже сайт. А просто розпродують залишки Ц торгових точках
Сердючка• 01 августа 2022
Ответ дляНа перекуре
Мені зі знижками значно вигідніше було у Броку. Плюс не все є на мейк ап. Ну і парфуми я на мейк ап не купую ніколи.
Для вас спеціально історію останніх моїх покупок розкажу. Я з брокардом с першого дня відкриття. Знижка максимальна все там купувала, що не встигала під час подорожей. А от в інтернет магазині один раз чоловіку підробку прислали. Дякую, що не захотіли сваритись і прийняли аргументоване моє повернення відкритого навіть флакону. А ось перед Новим роком знову здивували підробною соткою парфумів за майже 9 тисяч. Вибору не було, часу також, я не беру парфуми на мейкапі просто тому що стараюсь заиовляти за кордоном майже все, що подобається.. Так ось прмйшлося взяти там перший раз, перевірки всі і всіх парфоманьяків моїх доказали і показали оригінал, строк придатності нормальний, все ідеально. Різниця в ціні 1500. Ну може повезло але факт.а от зараз нехай там буде хоч даром той весь хлам їхній ординський. Я знати не хочу той брокард. І якби всі люди були свідомі, а не гналися за потребами незважаючи на походдення капіталу, то швилше б відкрилися в нас інші нормальні магазини. А та сімейка проросійська не мала б змоги зашибати в країні нашій гроші.
На перекуре• 01 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
Так, думаю, це все
Инстагра_мерша• 01 августа 2022
В тц республика брок цветет и пахнет...много скидок на уходовую, кстати
Кима_кепка• 01 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Які факти?!Таких може бути дуже багато у кого ’такі власники’
Сердючка• 01 августа 2022
Ответ дляПростоБелка
От можна хоч тут без політоти? Ви дуже здивуєтесь, як багато компаній мають соучредітелей з ’нєдружественних стран’ і у нас, і в ерефії. Глобалізація - вона така.
Удалено администрацией...
Кожугетовый ансамбль• 01 августа 2022
Ответ дляКима_кепка
Їх і є багато. Саме тому періодично СБУ або інше державне джерело повідомляють про арешт активів. Працюють в цьому напрямку, але ж не все одразу.
ПростоБелка
• 01 августа 2022
Ответ дляСердючка
Удалено администрацией...
Від вас несе ненавистю, як базарними ’парфумами’. Умийтесь.
Кима_кепка• 01 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Я думаю багато цікавого буде для нас всіх
Инстагра_мерша• 01 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
С подходящими сроками или нормальную?
Нееет, нормальные сроки!
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 01 августа 2022
Ответ дляЦикавенная
Мені чомуст здається , що закривається…
Не закривається . Працюю в українському представництві парфумерного бренду . Брокард робить замовлення нашої продукції і на зиму і на весну.
Цикавенная• 01 августа 2022
Ответ дляМанка Я
В реальных магазинах оффлайн есть скидки, кто знает?
Я дивилась лише нішу.. на неї немає
Прячусь от Всех• 01 августа 2022
Ответ дляМорская свинка
В мене теж заглючив
Може ціни змінюють
В магазинах уже подняли. Знаю точно, потому что смотрела некоторый ароматы. Например, Gritti Tutu 8800 или 8880, а сейчас 10 000 с чем-то
КтоЕслиНеЯ• 01 августа 2022
Подруга працює в одному з магазинів. Не закриваються. Дійсно, викупив француз. Довгенько йшло переоформлення, через те й збій в роботі.
Ну і ціни міняють, само собою
мимАпроходила• 01 августа 2022
Ответ дляevgeniiya
Два сертификата по 500 гривен:(
Не было времени до войны зайти. Так жаль
Они работают и будут работать, подруга работает в гуливере
Попижёновна• 01 августа 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
кто у них вообще покупал?
то же самое дешевле на мейкапе в полтора раза
Не тоже самое )
мимАпроходила• 01 августа 2022
Ответ дляevgeniiya
Магазин работает?
В Пирамиде закрыт, думала, что все закрылись...
Работают, но не все
Милашка-оторвашка• 02 августа 2022
закривати будуть.Сестра працює ще поки ,але вже всі робітники знають(( складів дуже багато розтрощених в Харкові(