Бойцовская• 02 августа 2022

Девочки подключайтесь! Петиция о военном учете женщин.

Девочки почему все молчат за то, что с 1 октября мы не сможем просто выехать из Украины заграницу и нужно будет брать разрешение в военкомате? Петиция https://petition.president.gov.ua/petition/148478 подписывается очень слабо. Ведь потом, чтобы поехать заграницу не только на отдых (а мало ли что может быть учитывая войну) нужно будет брать разрешение в военкомате и не факт, что его дадут! А кроме того закон предполагает то, что в случае необходимости нас могут призвать на службу и отправить куда угодно, включая зону боевых действий. Это сейчас нам говорят что все добровольно, но когда будет нужно уверена, что станет принудительно. Давайте будем активнее отстаивать свои права и не только подпишем сами петицию, но и разошлем её своим подругам!
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляСветлана_82
Это вы нам пытаетесь доказать, что мы зря разволновались. Так успокойте нас пожалуйста, назовите хоть одно адекватное оправдание этому п..цу
Я нікому нічого не пробую довести. Хочете панікувати- панікуйте. Здрав й смисл ви не чуєте і не хочете.
Військовозобов’язаних жінок на законодавчому рівні зробив Порошенко ще в 18 році. Те, що та влада робила все тишком- нишком, .і перелік в нього був, просто ВС на всю Україну не вдалося ввести.
lith_oops• 02 августа 2022
Ответ дляСветлана_82
Да понятно.. по существу ответов не добиться, только бла-бла ни о чем
Дівчата, ну очевидно ж бот, потрібно скаржитись...
lith_oops• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Розачарую вас, там для тих, хто не відбув службу в армії, багато чого недоступно. Починаючи з деяких посад чи роботи взагалі.
У нас президентом можна стати, як не відбув службу в армії.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляBon Ton
и о однополых браках
Одностатеві браки в нас в принципі неможливі. Бо за Конституцією брак це союз чоловіка і жінки.
Та й ніхто не збирався його приймати. Скандал з Залужним перекривали. Бачу досить успішно. Наживку схопили..
freaz• 02 августа 2022
Ответ дляlith_oops
Я дуже вибачаюсь, а він випадково не казав, що захищати в тому випадку? Як всі на фронті, за що воювати? Я щось розгубилася....
’ Ми нікуди не підемо, ми всі будемо воювати, всі будуть мобілізовані – і чоловіки, і жінки. Це буде погано для населення України. І я думаю, що Росія це прекрасно
розуміє ’.
Це все що казав)
Takamaka• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як вірити деяким порадниця, то моя спеціальність як раз і підпадає під ті які на фронті… і це не картоплю чистити. В доньки теж саме.
Я просто сіла і уважно прочитала все, що написано. Переходячи по посиланням в законах. Окремо всі зміни, в яких законах і коли іх прийняли. Ви також зможете, якщо захочете.
Но це час потрібен. Простіше ж в трольних темах зраду разгоняти
Не потрібно тут маніпулювати і дурну з мене робити , бо я вже навіть цитати навела і з закону, і з наказів.
Так, але потрібен не тількичас, ви щось і прочитали, але не розібрались і не зрозуміли.