Бутылка с банками• 02 августа 2022
А от вам приблизний шкільний день (взято з фб)
А от вам приблизний шкільний день.
Хлопчик М. вийшов з дому о 7.50. Сів у тролейбус. О 8.05 повітряна тривога - всіх з тролейбуса витрусити, чоловік так 100 і шукайте бордюри й стінки😳
Сховки знайшли (припустимо👀), телефони у всіх дзинь-дзинь. Вже 10 хв сидять, 25, 48… Ось так дві годинки перечекали (і дощ з мокрим снігом теж🥴), тепер можна і до школи добратися… на третій урок як раз… Хух, вже в школі!
А тим часом о 8.05 в школі шум, гам… «Стаємо в шеренги, швидко пересуваємось!», не штовхаємо і не топчимо однокласників… Добралися до сховища, але вхід один… Вже 25 хв тривоги, а діти ще не в середині. Один урок сидять. Вже телефони не дзилинчать, діти спілкуються між собою, просять пити, їсти. Вчителі організовують похід на відро… У підвалі всього чоловік 500, бо не всім учням треба на транспорті під’їжджати - встигли до 8.05 прийти😉 Нарешті можна вийти🤩 Розходяться якось по класах. Перекличка. Дві третини класів ще не дійшли до школи.
Ось як раз наш хлопчик М. вже добрався.
Ура, половину уроків відбули!
Чи вдасться ще 3 провести?🤔
А ще потім додому якось добратися…
Це все за умови, що ракета таки не накрила...
P.S. Це для роздумів всім причетним до ідеї про офлайн навчання.
І це лише один можливий день або ж досить позитивний сценарій без поганих наслідків…
Дарья Лосик
Ось як раз наш хлопчик М. вже добрався.
Ура, половину уроків відбули!
Чи вдасться ще 3 провести?🤔
А ще потім додому якось добратися…
Дарья Лосик
Вероятненько• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
А ракеты прямо как птицы летают , вот просто без перерыва ? Тупость полная !
Ви дуже самокрітична 🤣
Матрёна• 02 августа 2022
Ответ дляВероятненько
Ви дуже самокрітична 🤣
Ну ничего другого от вас и не ожидалось , просто пернуть и посмеяться над собой в чужом комментарии 😃😃😃
Усатая полосатая• 02 августа 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Ну только полные идиоты отправлять детей учиться оффлайн
Точно так же можно сказать, что полные идиоты не вывезли детей заграницу.
Имейте уважение к чужим решениям.
Доктор Варвар• 02 августа 2022
Ось наше голосування. Лише 2 з тих, хто зараз в Києві, проти офлайн навчання.
Поки голосувала за навчання в школі. У нас є гарне бомбосховище. До школи хвилини 6 пішки.
Дитина йде в 5 клас, 10 років.
Якщо батьки на роботі, то страшно самого вдома лишати, коли сирена.
Але ще думаємо.
Дитина йде в 5 клас, 10 років.
Але ще думаємо.
Доктор Варвар• 02 августа 2022
Ответ дляГладиолус
Біля школи мій будинок. І взагалі школа оточена багатоповерхівками. Постраждають усі в любому випадку.
Наша школо трьохповерхова. Також оточена багатоповерховими будинками.
Вероятненько• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
Шо такое «пернуть»
Це на якій мові? 🤣