Бутылка с банками• 02 августа 2022
А от вам приблизний шкільний день (взято з фб)
А от вам приблизний шкільний день.
Хлопчик М. вийшов з дому о 7.50. Сів у тролейбус. О 8.05 повітряна тривога - всіх з тролейбуса витрусити, чоловік так 100 і шукайте бордюри й стінки😳
Сховки знайшли (припустимо👀), телефони у всіх дзинь-дзинь. Вже 10 хв сидять, 25, 48… Ось так дві годинки перечекали (і дощ з мокрим снігом теж🥴), тепер можна і до школи добратися… на третій урок як раз… Хух, вже в школі!
А тим часом о 8.05 в школі шум, гам… «Стаємо в шеренги, швидко пересуваємось!», не штовхаємо і не топчимо однокласників… Добралися до сховища, але вхід один… Вже 25 хв тривоги, а діти ще не в середині. Один урок сидять. Вже телефони не дзилинчать, діти спілкуються між собою, просять пити, їсти. Вчителі організовують похід на відро… У підвалі всього чоловік 500, бо не всім учням треба на транспорті під’їжджати - встигли до 8.05 прийти😉 Нарешті можна вийти🤩 Розходяться якось по класах. Перекличка. Дві третини класів ще не дійшли до школи.
Ось як раз наш хлопчик М. вже добрався.
Ура, половину уроків відбули!
Чи вдасться ще 3 провести?🤔
А ще потім додому якось добратися…
Це все за умови, що ракета таки не накрила...
P.S. Це для роздумів всім причетним до ідеї про офлайн навчання.
І це лише один можливий день або ж досить позитивний сценарій без поганих наслідків…
Дарья Лосик
Ось як раз наш хлопчик М. вже добрався.
Ура, половину уроків відбули!
Чи вдасться ще 3 провести?🤔
А ще потім додому якось добратися…
Дарья Лосик
Фиктивная• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Що заважає відновити навчання після війни? Або, хто не хоче втрачати час, вчитись вдома. Ну, і піти працювати школярам від 12 років теж не завадить. Війна, і ми маємо до цього якось пристосуватись, щоб максимально зберегти життя.
А еще лучше 12-летних воевать отправить. Ну,чтоб дети-герои были,да?
Майстерня домашнього текстилю• 02 августа 2022
Ответ дляГладиолус
По-перше, це не її висловлювання, а по-друге, писала баришня, що сама тусить в Польщі. Що так хвилює її-не зрозуміло. Я за офлайн, і мені на ці біженські висери пофіг. Адаптуються, як і при короні було.
Протиракетну оборону біля школи поставили?
Гладиолус• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Біля школи мій будинок. І взагалі школа оточена багатоповерхівками. Постраждають усі в любому випадку.
Ответ дляФиктивная
Хто їх візьме туди в 12 років? Кожен вирішує для себе сам. Якщо школи відкриють, то всі бажаючі можуть навчатись приблизно вмтакий способ, як написано а стартопіку. Будь ласка.
Матрёна• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не мала цього на меті.
Власне, мені взагалі все рівно, хто там де навчається. Мої діти прилаштовані, навчаються існам усім ок. Я давно вже забила на системну школу і вважаю, що там більше шкоди, ніж користі. Але є люди, яким все це ок. Ну, кожному своє ок. Але мені приємно, коли незнайомі люди після спілкування з моїми дітьми кажуть, а в якому він класі зараз і по якій програмі навчається? Це десь клас третій? Кажу, ні. Один закінчив перший клас, а другий цього року лише починає школу.
Ну так если вам все равно, зачем что-либо писать , ваши учатся как вы решили , у меня старший тоже очень развит , заткнет доводами и аргументами любого взрослого , но это не уменьшает пробелы в школьных знаниях
Сегодня сержусь• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
В Израиле все нормально учатся и никто не делает трагедии, у нас ещё учеба не началась и уже истерика , а потом учителя будут плохие , потому как знаний ноль
Украина к сожалению не Израиль. Во-первых, обстоятельства новые, во-вторых похеризм природный, в-третьих, сорри конечно, но даже палестинские боевики не такие мрази как российские ’братья’. Да, я понимаю, для многих рашка до сих пор эталон всего передового, но для людей адекватных уже ясно, что это такое. Ну и не надо забывать об охране школ, точнее галимой охране. Все прям уверены в отсутствии террактов а-ля Беслан? Надо ж так кацапов любить...
Гладиолус• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Якби я була міністеркою, то я б взагалі відмінила шкільне навчання, школи б закрила до кінця війни. Або ще варіант, домашнє навчання з тестуванням онлайн. Але всі міністерські місця вже зайняті, а мені нема з ким залишити дітей
Це вам добре, а в мене купа роботи на роботі і троє дітей. Перекваліфіковуватися у вчителя і звільнятися з роботи це для мене не варіант. Є купа шкіл з такою освітою, яку ви пропонуєте-обирайте і сидіть вдома.
Ответ дляМатрёна
При чому тут развіт? Я саме про шкільні знання. Є купа альтернативних способів отримати освіту, для цього не потрібно сидіти 7 годин в школі за партою.
Сегодня сержусь• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
А там снарядами не закидывают или люди не люди ?
Они не бьют прицельно по школам, остановкам и прочим местам где скопление мирных людей, а особенно детей
Стебель_березы• 02 августа 2022
Именно поэтому не возвращаемся пока в Украину. Онлайн обучение уже знаем что за зверь, дети тупеют на глазах. А офлайн никаких нервов не хватит каждый раз во время тревоги переживать как там ребенок в школе. Лучше пусть тут в школу ходит
Ответ дляГладиолус
Дякую, так і зроблю)
Сегодня сержусь• 02 августа 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
так то написала якась малахольна тітка, вже другий день текст знайомі вчительки тягають по фб)) вони б так працювали онлайн і офлайн, як пишуть такі опуси
Вона пише як є, а вам бажання сплавити дитину очі застілає. Чи так владі вірите?
ГейТуда• 02 августа 2022
мы очень боялись ковида, взрослые - на удаленке, дети - на дистанционке 2 года. Итог - мама, пожалуйста, только не дистанционка третий год, хочу в офлайн школу. Знаний тоже никаких за эти годы.
Язвочка• 02 августа 2022
Ответ дляLoredana17
В класі 30 чоловік. Тільки 4 батьків за офлайн. Київ
У нас в класі 21, 3 вчитимуться закордоном, 4 із тих, хто закордоном хочуть онлайн в Україні, ще 3 тих, хто в Києві за онлайн, інші за очне навчання.
Воздух в банке• 02 августа 2022
Ответ дляМатрёна
Для детей есть условия либо сад , либо школа или лагерь в не учебное время, но мамы упорно не хотят работать, все не так и все не то , они в Украине сидели и жаловались, теперь в Европе им все не так , таких ну очень много, все мои , кто уезжал , работали , были пару человек, кто волонтерил там , никто не ныл и на работу не жаловался , все были без мужей
Ну моя знакомая, например работать хочет. И работу нашла, но там работать целыми днями нужно и у неё не остаётся времени, чтобы учить язык. Бесплатные курсы мало помагают, нужно искать репетитора, а заниматься - времени нет, вот такая дилемма... Или работать, или усиленно язык учить...
Примара з Київа• 02 августа 2022
я за очное обучение с возможностью трансляции уроков онлайн.
Так будет удобней всем.
Обращеница• 02 августа 2022
Ні, автор. Я вам розповім як в травні було навчання в школі сина. 8:30 початок уроку. В класі 5 дітей. Бо школа приватна і в мирний час в класі не більше 15 дітей.
7 уроків. І тільки 2 оФлайн. Інші через зум. Тривога , в школі гарне Підвальне приміщенні, повністю оборудовано. Але дуже холодно. Син замерз.
Наступний день- 4 тривоги. Маже весь час в сховищі. Прознущалась я над дитиною аж тиждень і залишила дома.
Про навчання оФлайн сиджу і думаю. Поїду після 10 в школу. Залежить від кількості вчителів, які будуть викладати оФлайн і їх ( вчителів) якості.
Фиктивная• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В стартопіку тупенька розповідь вчительки,яка бажає залишитися в Європі і отримуапти зарплатню.
Ответ дляФиктивная
Ну, може і тупенька, а як Ви уявляєте навчання під час тривоги?
Фиктивная• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
То вибирайте таку освіту ,хто вам заважає???
Обращеница• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
З якого дива дітей працювати відправлять? Щоб що?
Як не вистачає робочих рук, нехай вертають додому тих, хто яйця свою чухає за кордоном, живучи за рахунок соцвиплат. Багатенько там наших недочоловіків.
Ответ дляОбращеница
Багато дітей працюють.
Обращеница• 02 августа 2022
Ответ дляСтебель_березы
Ваші діти досконало знають мову країни, в якій ви перебуваєте?
Бо навіть страшно стає, від того, що несуть такі як ви… про яке якісне навчання іноземною мовою, такі як ви тут вЄщаЄте
Фиктивная• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Навіщо мені зараз щось уявляти? Проблеми вирішую по мірі їх настання. Я за кордоном, але розумію батьків,які працюють і не мають можливості сидити з дитиною вдома весь час .
Обращеница• 02 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Багато дітей працюють.
З 12 років? Це пряме порушення закону України. Причому як батьків, так і роботодавців
Ответ дляОбращеница
Курочка-чубаточка• 02 августа 2022
Ответ дляЛетчица
До школи 5 хв. пішком, в школі два повноцінні бомбосховища- єдині оснащенні на ціле містечко. Дітей в школі аж 400, по 20 в класі.
За онлайн проголосували лиш ті, які в Польщі, бо на західній частині України ну дужее небезпечно, і ті які онлайн жодного разу так і не вийшли.
ну у вас ще норм варіант. В нашій школі 1300 учнів, в сховище поміститься до 500. Сховище без вентиляції і туалету, але визнано придатним. Більшість батьків за офлайн
Курочка-чубаточка• 02 августа 2022
і якраз в нашій школі буде приблизно, як у автора в пості. Багато дітей підїжджають по кілька зупинок трамваєм чи маршруткою
Прасковична• 02 августа 2022
Блин, как же все таки это унизительно
Бегать, прятаться, в этих давках, ведро - туалет, сидеть, бояться, потом обратно, а если через полчаса снова тревога? Снова заново всё
Как скот какой-то, туда сюда, сорри конечно, но именно такая ассоциация
Понятно уже, что это новые реалии
Это так как есть
Я понимаю прекрасно, кто виноват во всём этом
Но блин именно сам факт, что миллионы людей заставили сорваться с места, уезжать, в этих поездах битком набитых, скитаться где-то, в лагерях, по церквям, так как абсолютно не каждый готов заграницей снимать себе жилье...
Вот это вот всё
Очень сильно бесит
Это такое мерзкое ощущение
Гонение как скота
Короче
Накипело
Понятно уже, что это новые реалии
Это так как есть
Вот это вот всё
Очень сильно бесит
Это такое мерзкое ощущение
Гонение как скота
Короче
Накипело
все по ГОСТу!• 02 августа 2022
Я завжди була за те, щоб діти вчилися саме у школі. Але зараз альтернативи не має, тільки дистанційне навчання. Вчителя вже пристосувалися, уроки проводять регулярно, труднощів не було. Дитина вчиться.
А в школі є норми, згідно яких при сирені треба йти у підвал. Там ремонт зробили, є вода та туалет. Але місця тільки на половину учнів школи. Тому с 5 по 9 класи діти повинні були вчитися з 14-30 до 19-30.
Вчора мер Дніпра у інтерв´ю сказав, що виводити дітей до школи скоріше всього не будуть. І це гарна новина.