grechka827• 02 августа 2022
А куди ділись всі ті хто писав в темах про СССР і як мріє туди повернутись?
Колись було масса таких тем і там купа людей писало як вони ностальгують за серешкою, кууди вони подівали?
Соплять в тряпочку чи думку змінили
Я пам‘ятаю ці теми т. як давно тут, а з переїздом закордон втратила український номер і довелось новий ак створювати.
А ще ті хто говорив що парашкіні серіали їх розслабляють, це просто кіно і воно відношення до війни немає🤷♀️
Соплять в тряпочку чи думку змінили
Svetljachokkkk• 02 августа 2022
Ответ дляoboeva
Это та,что пишет про угнетение по языку на улицах и в школьном чате?
Наврядли. Она в Донецке.
Ответ дляZelenkа
Мабуть, ні, я не думаю, що в Донецьку гноблять за російську мову. А такі теми не бачила, про які ви пишете
Мамки в чате накинулись,чтоб автор писала на украинском. Даже волонтеры при раздаче гуманитарки накинулись на автора,почему она к ним на русском обращается.
Ответ длячаревна
Я хорошо жила при СССР, рядом были мои родные и проходило детство. Ходила в школу, занималась плаванием, бесплатно отдыхали в Крыму всей командой, тровались там.
Уже с близкими ездили в Сочи, Абхазию отдыхали дикарем. Это моя жизнь, мое прошлое.
И я люблю старые фильмы.
Что дальше?
И я люблю старые фильмы.
Что дальше?
а чего сейчас в сочи не ездите?
cosmaximus• 02 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Всі мої знайомі совкодрочери після перебування в окупації готові співати Батько наш Бандера.....
Знайомі виїхали з Нової Каховки. Раніше були трошки вата- акакаяразница.
Зараз рашистов і рашку ненавидять навіть більше за мене. Хоча це неможливо
Какой смысл в этих темах, ссср не вернется, он сдох и его больше не будет. Совкодрочеры очевидно этого не понимают.
Или это какой-то психологический трюк рашкопропаганды - попытки ассоциативно связать чьи-то хорошие воспоминания о совке с рашкой, чтоб расплодить ждунов русского мира. Но современная россия не имеет ничего общего с ссср - рашка НЕ принесет ссср ждунам-совкодрочерам.
Ответ дляoboeva
Мовосрачі терпіти не можу. Але слабо віриться, що кидались через мову, я особисто ніде в реальному житті не бачила цькування. В 2015 заради приколу в центрі Львову зверталась російською до всіх продавців і в Криївці, пох їм взагалі)
Ответ дляKateSavch
Там ссср и не пахнет, кто ждет колбасу по 2.20. Принесет шампуни по 400 гривен.
Я ненавиджу совок за те, що він породив Сталіна, Берію, того ж хуйла. І за голодомор, і за Велику вітчизняну війну, і за Афган. Скільки народу загинуло. А тут всім, виявляється, все ок було, парфуми, шмотки, квартири роздавали, а той жах, що творився, навіть ніхто не згадує.
Ответ дляKateSavch
Через 20 лет вам дети скажут тоже самое , что вы серая, необразованная ( образно, не оскарбляю). Выбирали не тех и война случилась, люди погибли, можно было избежать. Потом жили хреново, пока все восстановили и т д и т п
Но вышеперечисленное, часть вашей жизни уже
Ответ длячаревна
А тех выбирали? Янека, к примеру. Ну-ну.
Ответ дляoksanav
У них зараз нові методички. Тепер пишуть, як харашо кацапи атстраівают Маріуполь.
Хватит уже про эти методички, все и так видят, что раша творит. Главное, чтобы украинские методички изменились и началось развитие, а не выпестовывание ворюг у власти под национальными флагами. А то и после войны тут фиг что поменяется.
Ответ дляFuntikS
То вы не рассмаковали добрую суть ссср. Соседи помогали друг другу, деньги за работу нельзя было взять.
Я жила в маленькому районному центрі, в двоповерховому будинку на 16 квартир. Квартири отримали молоді сім’ї, які працювали на заводі.
До чого я веду. Всі дорослі були приблизно одного віку, всі перекумалися між собою. Діти теж приблизно однолітки.
В свята або вихідні виносили столи біля під’їзду, виставляли, що в кого було смачного і святкували. Діти організовували концерти.
Ключі від квартир лежали під ковриками біля дверей.
Весь будинок був сім’єю.
Ось за чим ностальгія.
А не за ссср чи за гулагом, про який ми тоді взагалі не чули і не розуміли.
Ностальгія за щасливим безтурботним дитинством.
Яке прийшлося на період ссср.
Мені що, видалити цю пам’ять, бо вона не відповідає вашим спогадам?
Весь будинок був сім’єю.
Ось за чим ностальгія.
Яке прийшлося на період ссср.
Ответ дляlisik_777
Весь будинок був сім’єю.
Ось за чим ностальгія.
Яке прийшлося на період ссср.
Весь будинок був сім’єю.
Ось за чим ностальгія.
Яке прийшлося на період ссср.
А вы понимаете почему ключи под ковриками были? Просто потому что воровать нечего было, все были одинаково нищие, и в домах у всех была одинаковая обстановка.
Ответ дляKateSavch
Не можу сказати, що були бідні, високі зп були.
Це не суть.
Суть в другому — в 7 років немає дорослих глобальних проблем і знань.
І так, мої батьки до цих пір підтримують зв’язок з сусідами і допомагають при потребі один одному.
Це не суть.
Ответ дляlisik_777
Весь будинок був сім’єю.
Ось за чим ностальгія.
Яке прийшлося на період ссср.
Весь будинок був сім’єю.
Ось за чим ностальгія.
Яке прийшлося на період ссср.
Я это тоже помню, потом правда все деградировало. Халява пошла, что-то кто-то кому-то должен. Разборки. Это все иллюзия временная, это искусственный мир, который рухнул в итоге.
Ответ дляFuntikS
«Хватіт»- то мотні своїй дома вказуйте, як не пошле, за живе заділо )) Ото з себе і починайте, развівайтєся )
Ждунів-дурнів багато, тому раша і проплачує ботоферми, і методички пише, щоб совкодрочери думали, що буде як 30 років тому: і самає вкуснає мароженає, і хєр стоять буде, як 30 років назад, і взасос с братьямі в вечнай дружбє сальйомся.
Ответ дляoksanav
порохобот, видимо, стандартный ответ робота, думающего, что виноваты все вокруг, а так бы рай был, если бы никто не мешал. Ляшка своего только с Юлькой куда-то деньте, а то они тоже не против здесь тюрьму построить и в вышиванках нести пропаганду в массы.
Ответ дляlisik_777
Це не суть.
Я вот одного не понимаю. По рассказам - совок рай, люди такие добрые, все дружат, ключи под ковриками. А потом раз, 90ые - бандюки на бандюках, рейдеры, мошенники кашпировские всякие и прочий беспредел. Как так? В 90ых жили ведь те же люди что в совке, их нло не принесло.
Ответ дляZelenkа
Та то все провокація, я зі Львова, спілкуюсь з туристами постійно, теж тут мені доказували що за мацкальську їх хотіли стратити на площі у Львові, так смішно, такого не зустрічала і зараз проти мовної агресії, хоча, свято переконана що все що нас поєднує потрібно забути
Ответ дляFuntikS
Ні, потім ми стали доросліші і почали більше розуміти життя, більше «внікати» в деталі дорослого життя.
А от коли стали зовсім дорослі, то взагалі зрозуміли де і як жили і чим ми відрізняємося від інших.
Ответ дляKateSavch
Серед наших знайомих немає бандюків.
Ради справедливості, немає і багатих. Не було майже ні в кого отієї хватки когось обдурити, на комусь нажитися.
Такі в мене батьки і залишилися. Не залишили мені в спадок мільйон)
Все, що в мене є я заробила сама. До речі, теж тяжкою працею.
Ответ дляKateSavch
Потому что вы это заметили, и это факт. Причина проста - совок консервировал все низменности людей надуманными и навязанными правилами жизни. Когда он распался, все вылезло наружу резко. И все эти добрые и хорошие показали свою суть. Ключи под ковриком прятали, якобы дружили, а появись у кого-то что-то лучшее, то из зависти бы сошли с ума. Потому уравниловка для всех. Страна пролетариата.
Ответ дляlisik_777
Серед наших знайомих немає бандюків.
Вам говорят о том, что было, а не о том, что у вас. Посмотрите вокруг, сколько коррупции, быдлячества и желания кого-то нахлобучить.
Ответ дляFuntikS
Я на срач не підписувалася. Я сказала свою думку. Щось більше доказувати не збираюся.
Не треба мені відповідати. Прощавайте.
Ответ дляFuntikS
Вас не туди несе. Думки перескакують з основної теми, що є ознакою істеричності та низького інтелекту )) раю у таких як ви, не буде. Ні у вишиванках, ні без них. Живіть з цим