grechka827• 02 августа 2022
А куди ділись всі ті хто писав в темах про СССР і як мріє туди повернутись?
Колись було масса таких тем і там купа людей писало як вони ностальгують за серешкою, кууди вони подівали?
Соплять в тряпочку чи думку змінили
Я пам‘ятаю ці теми т. як давно тут, а з переїздом закордон втратила український номер і довелось новий ак створювати.
А ще ті хто говорив що парашкіні серіали їх розслабляють, це просто кіно і воно відношення до війни немає🤷♀️
Соплять в тряпочку чи думку змінили
Ответ дляlisik_777
Я на срач не підписувалася. Я сказала свою думку. Щось більше доказувати не збираюся.
Не треба мені відповідати. Прощавайте.
Ну продолжайте жить в своем выдуманном мире и скучать по совку, где все с одного стола ели и искренне дружили семьей прямо из целого дома. Все прям как родственники друг другу были. Совсем же неестественные вещи рассказываете, такого не бывает в реальной жизни, только искусственно. Именно в совке вашем любимом )
Vita_Nikita• 02 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Ну якщо бути об‘єктивним з доброго там було лише ваше дитинство чи юність, такі милі для кожної людини періоди в житті, більше нічого.
Я провела дитинство в Європі і коли в серушку поверталась то була в легкому шоці
Якось дивно ... Ви жили в Європі і зараз там, а навіщо тема така дивна? Ви і не жили при совці виходить ...
Ответ дляVita_Nikita
З чого ви взяли що я не жила?
З Європи до Львову 40 хв їзди
Vita_Nikita• 02 августа 2022
Ответ дляgrechka827
З чого ви взяли що я не жила?
З Європи до Львову 40 хв їзди
’ Я провела дитинство в Європі’ это не Вы писали?
Ответ дляVita_Nikita
І?
Ви знаєте коли в мене було дитинство, скільки мені і де я зараз?
Vita_Nikita• 02 августа 2022
Ответ дляgrechka827
І?
Я не знаю сколько Вам ,мне не интересно.А Вы в маленькому містечку в Європі безвиїздно)
Не интересно даже,с первой страницы заврались
Ответ дляVita_Nikita
Тобто, я повинна перед вами оправдовуватись?
Ви не здатні догічно мислити, це мої проблеми? Безвиїзно я лише три дні як в Ччехословадщині я дила в 88 році
Mrs.Ochmonek• 02 августа 2022
Недавно в якійсь мовній темі хтось писав, що ’союз дав освіту і була стабільність’
Це так, як радіти, що живеш в тюрмі, бо там регулярно чимось годують і навіть є бібліотека
Mrs.Ochmonek• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Импортные жевательные резинки помню, было круто. Дональд дак, бомбибом, турбо, тип и тип. В школе.
Love is..
Ответ дляFuntikS
Я так розумію, у вас ввдсутні причинно наслідкові зв’язки та аналіз інформації? Читати вмієте тільки вибірково? То й живіть з цим далі.
Якщо навколо вас живуть бандюки та тп, то міняйте оточення, впливає на вас негативно. Вибачте, додам вас в чорний список, бо ви вже геть дурню пишите.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ідеальне порівняння
А яка освіта?
Скільки пропаганди в ній було? Ніхто не думає
Я щаслива що застала час в шкільній программі де ми вчили Куліша, Багряного, Самчука, Сосюру і тд
А яка освіта?
Ответ дляAmalpi
Вам так плохо в Европе, что все мысли только об Рашке и СССР?
Таке дивне запитання і порівняння. Так, в Європі мені досить не комфортно
Ответ дляAmalpi
Может надо отключить уведомления о тревоге и расслабляться?
Я досить доросла і свідома людина, мені не потрібні поради яких я не прошу, ви можете відключити все, в тому числі мозг, емоції і свідомість
Ответ дляAmalpi
Вы на Советчице, или вы не в курсе
Та яке в курсі