Чебуратор• 02 августа 2022

що б ви вибрали? своє чи аренду?

є у вас сумма х. за неї ви можете купити квартиру біля моря за кордоном.
або кожного року подорожувати в різні місця. але знімати.
Результат:
вже голосів: 89
59 (66.29%) своє є своє
25 (28.09%) аренду
5 (5.62%) тиц
Прасковична• 02 августа 2022
Я б аренду вибрала, але при наявності дітей школярів, це якось не дуже.

Лепешечка• 02 августа 2022
Смысл ТАМ иметь квартиру?
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Смысл ТАМ иметь квартиру?
А чого ні?
Rubiii• 02 августа 2022
Если не привязаны к работе, то второй вариант
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПрасковична
У вас одна кома зайва) Не дуже при наявності школярів чи вибрали б аренду при наявності школярів?
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
А чого ні?
Как показали последние два года - смысла нет.
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Я Вас не розумію. Що показали події, чому нема? Я б не відмовилася від житла у Чорногорії, приміром.

автор Чебуратор • 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Смысл ТАМ иметь квартиру?
кожного літа їздити і не платить.
на період активних бойових дій тут - жить там.
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
У знакомого квартира в Чорногории как раз. Не знает что с ней делать. Первые 5 лет ездил сам, семья… сейчас туда никто не хочет.
Поэтому и спрашиваю какой в ней смысл?
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
кожного літа їздити і не платить.
А содержать ее год? А коммуналка? Не такая она и бесплатная как вам кажется.
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Поэтому и спрашиваю какой в ней смысл?
Можна жити там, якщо робота дозволяє.
автор Чебуратор • 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Поэтому и спрашиваю какой в ней смысл?
просіть ключі.
поїду я).
Последний вагон• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
кожного літа їздити і не платить.
Не цікаво їздити в одне і те саме місце, а жити постійно краще не в курортному місті
Прасковична• 02 августа 2022
Ответ дляКракадэ
Ви шось перемудрили) Я написала так, як написала. Вам не зрозуміло, ну що ж-буває
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
просіть ключі.
поїду я).
Квартира куплена чисто для себя. Не сдаёт. Мужчина. Вот даже сейчас - выехать не может. До этого в карантин та же ситуация
автор Чебуратор • 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
а родина чого не там?
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляПоследний вагон
Вы правы. Ну может раза 3-4 ещё можно. А потом она поперёк горла.
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
а родина чого не там?
В Швейцарии сидят. Почему так - не знаю. Сама задумалась.
Творческий типаж• 02 августа 2022
Своє можна здавати, а на виручені гроші подорожувати

Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляТворческий типаж
Кто будет сдавать, убирать, делать мелкий ремонт?
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Особенно учитывая недавние события с участием Черногории и Сербии и предполагая их развитие, ну очень сомнительное удовольствие ...
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Ну добре, хай не Чорногорія, хоча ще сумнівно що там може бути, інша якась країна.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
кожного літа їздити і не платить.
И все время оплачивать коммуналку, даже когда вас там нет. И это совсем не дешево
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Суть та же…
Творческий типаж• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Можна заключити договір з агенцією. Думаю в багатьох країнах це працює, там де працюють закони.
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Суть та же…
Тобто мати житло в будь якій країні гірше, ніж нічого не мати?
Цикавенная• 02 августа 2022
Мрію про власне житло, але зараз розумію, що краще оренда, а купувати ближче до старості, коли буду менш мобільна і у світі, сподіваюсь, стане спокійніше.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Сейчас вся Европа и не только Европа, в ожидании ударов . И просто заморозить деньги в квартире,в которой никто не будет жить, не стоит
Замороженная селедка• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
кожного літа їздити і не платить.
До вас будуть їхати жити просто натовпи друзів і родичів. Кайшеві сім´ї. Особливо під час воєнних дій. Це як ми в село поїхали до друзів,жили і спали на підлозі,там було на крихітний будиночок 17 чоловік,жесть. Ми дуже вдячні.
Але влітку у вас буде велика жирна дупа,ви будете проводжати і зустрічати гостей,готувати,прибирати і жити кагалом.
Краще щоліта міняти картинку відпочинку
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляТворческий типаж
И ещё им доплачивать…
Люди, вы такими фантазиями живете…