Чебуратор• 02 августа 2022
що б ви вибрали? своє чи аренду?
є у вас сумма х. за неї ви можете купити квартиру біля моря за кордоном.
або кожного року подорожувати в різні місця. але знімати.
Результат:
вже голосів:
59 (66.29%)
своє є своє
25 (28.09%)
аренду
5 (5.62%)
тиц
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Тобто мати житло в будь якій країні гірше, ніж нічого не мати?
Это всегда дороже чем два раза в год отдыхать.
А тема о том что отдыхать будешь бесплатно. Ведь своё.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляТворческий типаж
Можна заключити договір з агенцією. Думаю в багатьох країнах це працює, там де працюють закони.
Можно конечно, но нужно будет заплатить налоги,узнать, возможна ли вообще такая деятельность для нерезидентов или получить резидентство,что тоже не просто.
Ответ дляЛепешечка
Два рази на рік відпочивати і орендувати житло, бо свого немає. Орендувати в нормальному місці не так дешево. Чи, може, я взагалі не так зрозуміла автора, походу мова йшла про літній відпочинок, а я вирішила що про життя весь рік.
Лунтик-паунтик• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Наличка при себе лучше
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Ви шось перемудрили) Я написала так, як написала. Вам не зрозуміло, ну що ж-буває
Вибачте, але ні.
1. ’Я б аренду вибрала, але при наявності дітей школярів. Це якось не дуже.’ В цьому сенсі друга кома вказує на те, що аренду вибрали б при наявності дітей.
2. ’Я б аренду вибрала, але при наявності дітей школярів це якось не дуже.’ В цьому сенсі, коли з дітьми аренда не підходить, кома взагалі не потрібна за правилами орфографії.
Ви помилились. Ну що ж, буває.
Ще раз вибачаюсь, що довелось ввімкнути вчительку. Не збиралась. Сподівалась, що самі побачите свою помилку та посміхнетеся.
Ви помилились. Ну що ж, буває.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Мати житло,в якому Ти можеш жити- добре. А ось МАТИ житло, Яким Ти не можеш користуватися- не варто
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Но до этой своей квартиры добраться тоже как то надо!!! Пусть 100 дол перелёт на одного. Туда и обратно на семью - уже как полпутевки в Турцию….
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Не знаю, у нас друзі живуть на Гоа уже кілька років, і не шкодують.
Як їм зараз у оточенні орків та їх дитинчат?
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Та явно лучше чем нам в Украине.
Я б и сама не отказалась от Гоа.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Дитинчат немає, вони чайлдфрі)
Я про те,що орки ломанулися жити на Гоа, хоча вони завжди полюбляли це місце, але зараз там просто філія тагілу.
Прасковична• 02 августа 2022
Ответ дляКракадэ
Вибачте, але ні.
Ви помилились. Ну що ж, буває.
Мені пофіг на вас і ваші зауваження. Ви смішна і дуже дивна! Мене ще тут аноніми не повчали грамоті. Хай бог милує, яка ж ви душніла
Чебуратор
• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Смысл ТАМ иметь квартиру?
щоб не жить у спортзалі в Германії на час війни.
а жить ТАМ,
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
а жить ТАМ,
Ну купите тогда
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Іншої відповіді не очікувала.
Не всі вміють до своїх помилок з посмішкою ставатись. Хоча вчитись ніколи не пізно.
Пофіг, то й нехай. Добре, що ви не душніла, а гуморна й моторна, одразу ж видно
Organic• 02 августа 2022
Шо вы там хотите купить? В Грузии? А готовы там жить. Если приезжать набегами, то там все быстро затягивается плесенью из за высокой влажности моря