Чебуратор• 02 августа 2022

що б ви вибрали? своє чи аренду?

є у вас сумма х. за неї ви можете купити квартиру біля моря за кордоном.
або кожного року подорожувати в різні місця. але знімати.
Результат:
вже голосів: 89
59 (66.29%) своє є своє
25 (28.09%) аренду
5 (5.62%) тиц
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Сейчас вся Европа и не только Европа, в ожидании ударов . И просто заморозить деньги в квартире,в которой никто не будет жить, не стоит
Не знаю, у нас друзі живуть на Гоа уже кілька років, і не шкодують.

Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Тобто мати житло в будь якій країні гірше, ніж нічого не мати?
Это всегда дороже чем два раза в год отдыхать.
А тема о том что отдыхать будешь бесплатно. Ведь своё.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляТворческий типаж
Можна заключити договір з агенцією. Думаю в багатьох країнах це працює, там де працюють закони.
Можно конечно, но нужно будет заплатить налоги,узнать, возможна ли вообще такая деятельность для нерезидентов или получить резидентство,что тоже не просто.
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Два рази на рік відпочивати і орендувати житло, бо свого немає. Орендувати в нормальному місці не так дешево. Чи, може, я взагалі не так зрозуміла автора, походу мова йшла про літній відпочинок, а я вирішила що про життя весь рік.
Лунтик-паунтик• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Наличка при себе лучше
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Ви шось перемудрили) Я написала так, як написала. Вам не зрозуміло, ну що ж-буває
Вибачте, але ні.
1. ’Я б аренду вибрала, але при наявності дітей школярів. Це якось не дуже.’ В цьому сенсі друга кома вказує на те, що аренду вибрали б при наявності дітей.
2. ’Я б аренду вибрала, але при наявності дітей школярів це якось не дуже.’ В цьому сенсі, коли з дітьми аренда не підходить, кома взагалі не потрібна за правилами орфографії.
Ви помилились. Ну що ж, буває.
Ще раз вибачаюсь, що довелось ввімкнути вчительку. Не збиралась. Сподівалась, що самі побачите свою помилку та посміхнетеся.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Мати житло,в якому Ти можеш жити- добре. А ось МАТИ житло, Яким Ти не можеш користуватися- не варто

Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Но до этой своей квартиры добраться тоже как то надо!!! Пусть 100 дол перелёт на одного. Туда и обратно на семью - уже как полпутевки в Турцию….
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Так, я уже бачу, що неправильно зрозуміла суть питання.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Як їм зараз у оточенні орків та їх дитинчат?
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Дитинчат немає, вони чайлдфрі)
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Та явно лучше чем нам в Украине.
Я б и сама не отказалась от Гоа.
Я только за!• 02 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Дитинчат немає, вони чайлдфрі)
Я про те,що орки ломанулися жити на Гоа, хоча вони завжди полюбляли це місце, але зараз там просто філія тагілу.
Прасковична• 02 августа 2022
Ответ дляКракадэ
Вибачте, але ні.
Ви помилились. Ну що ж, буває.
Мені пофіг на вас і ваші зауваження. Ви смішна і дуже дивна! Мене ще тут аноніми не повчали грамоті. Хай бог милує, яка ж ви душніла
Чаюри• 02 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Ага, зрозуміла, та хз, орки тепер усюди, розбіглися як таргани.
Люда Людоедова• 02 августа 2022
Квартира возле моря, это прям моя мечта!🌊🏠
автор Чебуратор • 02 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Смысл ТАМ иметь квартиру?
щоб не жить у спортзалі в Германії на час війни.
а жить ТАМ,
Лепешечка• 02 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
а жить ТАМ,
Ну купите тогда
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Іншої відповіді не очікувала.
Не всі вміють до своїх помилок з посмішкою ставатись. Хоча вчитись ніколи не пізно.
Пофіг, то й нехай. Добре, що ви не душніла, а гуморна й моторна, одразу ж видно

Organic• 02 августа 2022
Шо вы там хотите купить? В Грузии? А готовы там жить. Если приезжать набегами, то там все быстро затягивается плесенью из за высокой влажности моря