На-перекуре• 02 августа 2022
Я мабуть тупа бо не розумію шо там за літак, а коли читаю все рівно не розумію
Купа розумних фраз - я читаю і кліпаю очима
Хто на кого нападає і шо робить
Я тільки зрозцміла що якшо десь ще буде війна то нам перестануть допомагати
Хто на кого нападає і шо робить
Ответ дляvikahma09
Поправте якщо що.
Тайвань це країна така не дуже самостійна, Китай їм вроді і не заважає жити, але вважає своїми. І дуже проти щоб було пряме спілкування верхівки Тайваня з світом тільки через Китай. США вроді як негласно з цим була згодна. А ця Пілосі вирішила відвідати саме Тайвань, якби вона, наприклад, в Китай, а потім в Тайвань, тоді ок. А вона тіпа, куди хочу туди й лечу. Там ще є момент, якщо вона завтра зустрінеться не в президентському палаці, а в парламенті Тайваня, то це як дружній візит в парламент. А якщо саме офіційно в президентському палаці, то це вже « намьок» . Ну і Китай вважає, що США хоче допомогти стати незалежними Тайваню від них, як допогають Україні відкараскатися від росії. Бо як не крути нас вважали таким же придатком до рашки, не дуже самостійним, як Тайвань від Китаю.
Надія тільки на те , що Китай не такий довбанутий
Anjutka-Anjuta• 02 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
Китай вважає Тайвань своєю територією, Тайвань це як ДНР для України, але в Тайвані демократія, а в Китаї комунізм.
там скорее немного не так - Китай это здоровенный ДНР, т.к. на Тайвань убежало легитимное правительство Китая, которое погнали революционеры во главе с Мао. Выражаясь языком наших соседей - Китаем правит хунта.
Там значно складніше.
Тайвань - це Республіка Китай.
Не плутати з Китайською Народною Республікою (КНР), засновану у 1949 році, яка контролює материкову частину Китаю, претендуючи на всю територію країни.
У першій половині XX ст. (1911р) була однопартійною країною, визнаною міжнародною спільнотою, що мала юрисдикцію над материковим Китаєм; проте з другої половини століття є демократичною державою, що контролює лише острів Тайвань і низку інших дрібних островів, хоча де-факто підтримує відносини з багатьма іноземними державами.
Тайвань - це Республіка Китай.
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Зрозуміло, прийшов час і Китай побільше взнати .
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляНа-перекуре
Походу декрет дає про себе знати
Я не вмію аналізувати інформацію взагалі
Мало того якшо мені дати почитати статтю я сконцентруюсь але не зможу пересказати бо походу мій мозок не пристосований до таких розумних речей
Може вітамін Д попити??
Переказувати текст вчать в молодшій школи. Змиріться 🤣
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Як ви стисло примудрилися пояснити для автора
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
Навпаки. Китай то Ордло. Бо законообрана влада на Тайвані була, а в Пекині ставленики совєтського союзу
Ответ дляНа-перекуре
Походу декрет дає про себе знати
Може вітамін Д попити??
Та вам і не потрібно нічого знати) тому і вітамін можна не пити)
Ответ дляIlonaMask
И Тайвань претендует на весь Китай,так как там сидит лигитимное правительство и император Китая,которого изгнали комуняки в ходе гражданской войны с материка.Есть по сути два Китая и два правительства Китая,и они друг друга считают как ДНР и сепарами
ИринаК1976• 02 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
Ні. Тайвань с Китаєм це як Україна и рашка. рашка вважає наші території своїми.
Ladykleren• 02 августа 2022
Ответ дляJao Tao
То смисл? Яка різниця за кого Тайвань...
Ні фіга не понятно...но дуже цікаво
Тайвань- территория Китая!