На-перекуре• 02 августа 2022

Я мабуть тупа бо не розумію шо там за літак, а коли читаю все рівно не розумію

Купа розумних фраз - я читаю і кліпаю очима
Хто на кого нападає і шо робить
Я тільки зрозцміла що якшо десь ще буде війна то нам перестануть допомагати
Фрикаделька• 02 августа 2022
Вам Бан.

автор На-перекуре • 02 августа 2022
Походу декрет дає про себе знати
Я не вмію аналізувати інформацію взагалі
Мало того якшо мені дати почитати статтю я сконцентруюсь але не зможу пересказати бо походу мій мозок не пристосований до таких розумних речей
Може вітамін Д попити??
автор На-перекуре • 02 августа 2022
Ответ дляФрикаделька
Вам Бан.
Чому?
Успокойся_Успокойся• 02 августа 2022
Щас 100500 тем будет, ’я тупа ничегепонимаю’. Нафига оно вам?
ЕжеМышь• 02 августа 2022
Открывайте новости Китая и читайте.
Kabizyaka• 02 августа 2022
Відтепер без анонімів.
З повагою, Адміністрація.
Alika_1• 02 августа 2022
Ответ дляФрикаделька
Вам Бан.
.
Марипосса285747• 02 августа 2022
Ответ дляНа-перекуре
Походу декрет дає про себе знати
Може вітамін Д попити??
Нет, отдохнуть. Пока
Тетя Фрося• 02 августа 2022
Кто на кого нападает?

IlonaMask• 02 августа 2022
У вас чоловік є?
Нехай вам пояснить, я свого попросила все роз´яснив.
Матильдa• 02 августа 2022
Весь мир сейчас)))

Toonika• 02 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
У вас чоловік є?
Это если муж понимает, и понимает правильно.
Мой всегда уверен, что прав, но жизнь показала, что верить в его правоту не всегда нужно
Feva• 02 августа 2022
Я вообще новостей толком не знаю. Тв нет нашего, а сейчас на море,так телевизор не включаю. Радио тоже нашего нет, музыку включу и слушаю.
IlonaMask• 02 августа 2022
Ответ дляТетя Фрося
Кто на кого нападает?
Китай на Тайвань, а Тайвань підтримує США.
Jao Tao• 02 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
А Китай кого?🤷
Вся такая в белом• 02 августа 2022
Ответ дляМатильдa
Весь мир сейчас)))

https://youtu.be/keWTa0eV654
чир• 02 августа 2022
Бабця Пелосі з дідом Байденом тролять Китай.
katyunik• 02 августа 2022
Та вже всьо нормально, можна розходитися
nata.ant• 02 августа 2022
Да прилитела уже она,уже в тайване

katyunik• 02 августа 2022
Ответ дляJao Tao
А Китай кого?🤷
Китай сам за себе
Тетя Фрося• 02 августа 2022
Народное творчество
Jao Tao• 02 августа 2022
Ответ дляkatyunik
Китай сам за себе
То смисл? Яка різниця за кого Тайвань...
Ні фіга не понятно...но дуже цікаво
Anjutka-Anjuta• 02 августа 2022
Ответ дляТетя Фрося
Народное творчество
Лё Шапи Здун - это пяць))) и война Китая и США продлится 2-3 недели
katyunik• 02 августа 2022
Ответ дляJao Tao
Ні фіга не понятно...но дуже цікаво
Ну типу третя армія світу вважає що Тайвань то їх територія і заборонила Пелосі відвідувати Тайвань, як ми засуджуємо відвідувати Крим
IlonaMask• 02 августа 2022
Ответ дляJao Tao
А Китай кого?🤷
Китай вважає Тайвань своєю територією, Тайвань це як ДНР для України, але в Тайвані демократія, а в Китаї комунізм.
IlonaMask• 02 августа 2022
Ответ дляВся такая в белом
фото
))
Deila• 02 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
У вас чоловік є?
Я так само
Jao Tao• 02 августа 2022
Ответ дляkatyunik
Ой дурдом...
vikahma09• 02 августа 2022
Поправте якщо що.
Тайвань це країна така не дуже самостійна, Китай їм вроді і не заважає жити, але вважає своїми. І дуже проти щоб було пряме спілкування верхівки Тайваня з світом тільки через Китай. США вроді як негласно з цим була згодна. А ця Пілосі вирішила відвідати саме Тайвань, якби вона, наприклад, в Китай, а потім в Тайвань, тоді ок. А вона тіпа, куди хочу туди й лечу. Там ще є момент, якщо вона завтра зустрінеться не в президентському палаці, а в парламенті Тайваня, то це як дружній візит в парламент. А якщо саме офіційно в президентському палаці, то це вже « намьок» . Ну і Китай вважає, що США хоче допомогти стати незалежними Тайваню від них, як допогають Україні відкараскатися від росії. Бо як не крути нас вважали таким же придатком до рашки, не дуже самостійним, як Тайвань від Китаю.
Lilittte• 02 августа 2022
Ответ дляТетя Фрося
Народное творчество
Ахаха
Наши люди по юмору в передали планеты всей )))))
Теперь у брехуновича новая кличка )
Вряд ли он от неё избавится теперь )