Аноним Первый• 02 августа 2022
Виплата декретних
Підкажіть будь ласка. Працюю на приватному підприємстві.
Лікарняний оформила 1 червня, а грошей ще немає. Це зараз затримки такі? Через скільки ви отримали?
ЛижТолько• 02 августа 2022
Це ви тільки оформили 1 червня, а ще бухгалтер поки опрацює, подасть заявку до Фонду. Я заявку відправила 27 квітня, декретні прийшли 13 липня, тобто приблизно 2.5 місяці.
всегдаДаДа• 02 августа 2022
В мене колега пішла 01.04, заявка подана 12.04, лікарняні прийшли 23.06...