Я_готова_ко_второму• 03 августа 2022
Як вам? Брати?
Чогось оце надумалася сандалі купити )
Я_готова_ко_второму
• 03 августа 2022
Ответ дляNerses
Такие сандали вижу на высокой худощавой девушке одетой в стиле бохо , с крупными серьгами в бирюзово-коралловых тонах . Стоит такая на обочине пыльной дороги пикап ловит..
Ага, хіппі )
Шмоточницаца• 03 августа 2022
В них на фото вже носок задертий. Що з вірогідністю вказує на те, що підошва може розламатися в районі згину .
сказочное_Бали• 03 августа 2022
Автор, в реальному житті, вибране вами взуття буде гарно виглядати. Купуйте
Алина-1240• 03 августа 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
І таке є. Вони дешеві, з польского алегро, просто знайшла в Україні за дешево взагалі. От і думаю, варто чи ні.
Не плохие,универсальные,можно брать
Точная копия плова• 03 августа 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Мені 40 і я колобок )
И вы решили ’згорів сарай, гори і хата’?)))
СКИБИДЫШь• 03 августа 2022
Цвет специфический, можно только под определенные вещи. Если это стопятидесятые, то берите. А если это первые или вторые, то надо под всё чтобы подходили
Бывает и такое• 03 августа 2022
Практичніше на товстішій підошві брати, не так пальчики ніг (тут відкритий носик) пил забиває при ходьбі , з товстішою підошвою можна по мілкі калюжі пройти не обходити, щоб не намочити ніжки.
Я_готова_ко_второму
• 03 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Не плохие,универсальные,можно брать
Я не всі фото на сайті подивилася.
Тепер вже не хочу ) розподобалися.
Дякую за участь в темі.
Тепер вже не хочу ) розподобалися.
Дякую за участь в темі.
Одна_на_всей_планете• 03 августа 2022
Тільки якщо ви пересуваєтеся виключно машиною і по чистих дорогах. Інакше ноги будуть наче з огороду.
Бывает и такое• 03 августа 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я не всі фото на сайті подивилася.
Тепер вже не хочу ) розподобалися.
Дякую за участь в темі.
Тепер вже не хочу ) розподобалися.
Дякую за участь в темі.
Тонка підошва , майже без підйому, втомлюватиметься нога
Госпожа_тамагочи• 03 августа 2022
Бывает и такое• 03 августа 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я ж про те.
Бывает и такое• 03 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
мені подобаються на невеличкій платформі. Такі,як у Вас, як для мене - підліткові
Ооо!
Алина-1240• 03 августа 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я не всі фото на сайті подивилася.
Тепер вже не хочу ) розподобалися.
Дякую за участь в темі.
Тепер вже не хочу ) розподобалися.
Дякую за участь в темі.
Нормальные они
Я_готова_ко_второму
• 03 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Нормальные они
Саме на цій фото ні, виглядають дешево і форма не подобається. Тому я вже передумала.
Сегодня не целуюсь• 03 августа 2022
Ответ дляКраля-Галя
Как Вам такие?
За такие деньги,такое страшно)
Сегодня не целуюсь• 03 августа 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
И правильно сделали
Не служанка• 03 августа 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
В таких пласких нога дуже втомлюється. Тонка пряма підошва без натяку на анатомію ноги)
Акукарача• 03 августа 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я прочла название и мне показалось,что написано, мол, как вам?братья?
І я. Капець. БратИ. Тобто, братья 😅
Железная тетя• 03 августа 2022
Ответ дляNerses
с джавелином на плечах
Ля-ля-ля• 03 августа 2022
Не надо. Они на тонкую-звонкую девочку, худую ногу. Если ноги полноваты, эти сандали визуально еще увеличат.