Помеха справа• 04 августа 2022
Чоловік свекрухи палить сірники в туалеті
Свекруха з чоловіком приїхали до нас пожити тимчасово. Стала помічати що чоловік свекрухи коли ходить у туалет бере з собою сірники і палить їх у туалеті. Спочатку подумала що він курить але цей варіант відпадає бо якби курив то було чути запах цигарок. А так коли заходиш у туалет просто чути запах спалених сірників.
Що це може бути? Для чого він це робить?
Питати напряму у нього не хочу, бо якось незручно задавати такі питання
БЦАшка• 04 августа 2022
Да, действительно в сов время так делали . Бабушка моя даже газету подпаливала и тушила когда просто запах неприятный, не только в туалете.
С перепою• 04 августа 2022
Ответ для7_кг_рыбы
Я если в гостях иду спать , то просто закуриваю в туалете. Курить люблю, зачем мне это детский сад со списками?
А вы можете заснуть в гостях только после курения?
Весотехник• 04 августа 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Чото у вас одно на другое налезло.
это вы меня не поняли. Автору не нравится, значит так и спросить какого спички палятся в туалете
Этожзвяздаяегообожаю• 04 августа 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Скажіть свекру, що освіжувач повітря використовувати краще, чім сірники.
На самом деле спички лучше
Этожзвяздаяегообожаю• 04 августа 2022
У нас всегда свечка в туалете стоит.
Намного лучше чем любые освежители.
И списки однозначно лучше чем освежитель
Намного лучше чем любые освежители.