Ваша прЭлесть• 04 августа 2022
Чоловік хоче звільнитися. Чи потрібно зараз робити це через воєнкомат?
Контрольница• 04 августа 2022
у нас нет военкоматов, они расформированы уже очень давно, есть только частные территориальные центры
Ваша прЭлесть
• 04 августа 2022
Ответ дляКонтрольница
Але інформацію про зміну місця роботи потрібно туди подавати?
Контрольница• 04 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Нет
Девушка Прасковья• 04 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Робота в сфері транспортних перевезень
Нет )
Оле Лукойе• 04 августа 2022
Роботодавець повідомить військомат, що він звільнився, а новий роботодавець повідомить, що вже працює в нього. Чоловіку не потрібно нікуди йти.
Ваша прЭлесть
• 04 августа 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Нет. Почему через военкомат? Он в другой город переезжает?
Ні, те саме місто
Зам Ам• 04 августа 2022
Ответ дляКонтрольница
Подскажите, где написано, что они именно частные?
Ваша прЭлесть
• 04 августа 2022
’Роботодавець повідомить військомат, що він звільнився, а новий роботодавець повідомить, що вже працює в нього. Чоловіку не потрібно нікуди йти.’
Дуже дякую, зрозуміла, значить, це робитиме роботодавець