кнопкодав• 04 августа 2022
Электронная подпись, подскажите
Мне нужно отправить письмо на электронную почту в газовую контору. Там сказали, что письмо должно быть подписано электронной подписью.
Вообщем сделала я эту подпись через приват 24 и скачала её на компьютер. Заявление моё составлено в вордовском файле и я туда должна вставить эту подпись? Как вообще это делается?
Кюветчица• 04 августа 2022
В приложении Дія видела електронний підпис. Что как не знаю, сама не пользовалась.
Тётя Хрюша• 04 августа 2022
📌 Як підписати документ електронним підписом ❓
Карантин 😷 пришвидшує використання онлайн-інструментів: люди все більше надають перевагу електронному документообігу замість звичної паперової форми.
Але завдяки електронному документообігу підписати документ та перевірити його автентичність можна у декілька кліків. 💻 Це значно економить час ⌚️ і заощаджує можливі витрати на логістику.
👉 Щоб підписати документ, вам необхідно мати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Якщо ви ще його не отримали, зверніться до надавача довірчих послуг з переліку за посиланням: 🔗
🔑 Тож як підписати документ?
1️⃣ Перейдіть за посиланням: 🔗
2️⃣ Оберіть файл підпису, введіть пароль та натисніть “Зчитати ключ”.
3️⃣ Перевірте, чи коректною є інформація про власника підпису.
4️⃣ Оберіть документ для підписання та натисніть “Продовжити”.
5️⃣ Перевірте назву документа та натисніть “Підписати файл”.
6️⃣ Супер, готово! Підписаний документ має зберегтися автоматично. Але якщо цього не відбулося, натисніть “Зберегти файл”.
🔎 Більше деталей за посиланням: 🔗
А про те, які послуги ви можете отримати онлайн за допомогою свого КЕП, ми розповімо у наступних публікаціях.📱 Слідкуйте за нами. 🤗
🔑 Тож як підписати документ?
1️⃣ Перейдіть за посиланням: 🔗
🔎 Більше деталей за посиланням: 🔗
кнопкодав
• 04 августа 2022
Ответ дляТётя Хрюша
🔑 Тож як підписати документ?
1️⃣ Перейдіть за посиланням: 🔗
🔎 Більше деталей за посиланням: 🔗
🔑 Тож як підписати документ?
1️⃣ Перейдіть за посиланням: 🔗
🔎 Більше деталей за посиланням: 🔗
ООО, спасибо. Сейчас попробую
Тётя Хрюша• 04 августа 2022
Ответ длякнопкодав
ООО, спасибо. Сейчас попробую
Сама столкнулась с такой проблемой, поэтому сохранила себе информацию.
кнопкодав
• 04 августа 2022
Ответ дляТётя Хрюша
А не подскажите, я считала ключ, потом подтянула свой файл, который нужно подписать,, подписала, потом нажала зберегти, он скачался, но не открывается(((
Тётя Хрюша• 04 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Он вроде через программу должен открываться. Вот эти все новые документы и отправляете. p7s формат документа.