пАлАвинкА• 04 августа 2022
Водафон. Я обурена!
Знаходжуся у роумінзі. Маю місцеву картку, нею і користуюся для інета для дзвінків.
На Водафоні стоїть заборона на дані у роумінзі.
ВЧОРА ПОПРОВНИЛА РАХУНОК НА 100 ГРН, сьогодні приходить СМС вже - ви почали користуватися інетом, ми зняли 25 грн. На балансі залишилося 70 (!!) грн до речі.
Що робити, як це неподобство зупинити?
КарамбОлька• 04 августа 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
А виключити мобільні дані неваріант???
Не вариант.
Даже при выключенном трафике в сети 4G ходит немного системного.
Надо выключать трафик и принудительно переводить в 2G или 2G/3G.
Бауди на ауди• 04 августа 2022
Напишіть їм у підтримку. У мене взимку зняли 7 грн, у мене закінчувався 1гб інету і я переключила на київстар. Написала, мені відповіли Так, ми бачимо, що ви не користувалися, але зняття зроблено правомірно. Але як цінному клієнту ми вам повеотаємо 7 грн. Триндець.