Тварі вони, що ще сказати можна...
катерина12009• 05 августа 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Это значит внимание,это не отмена.
Дякую
Всегда брюнетка• 05 августа 2022
Ответ дляOliasas
Тільки що прочитала
Виродки!
Да, мразоти, щоб вони всі у пеклі горіли!
kirpichenko• 05 августа 2022
Ответ дляrybka21
К вам это не летит, успокойтесь
Хер его знает куда оно летит,не спокона я , опять детей в коридор перевела.
Шматочок хмарки• 05 августа 2022
Я сначала услышала то ли с соседнего городка, то ли с Киева сирену. Помню в феврале пару раз что-то побулькало и сирен больше не было, определяли по взрывам и перестрелкам, что не спокойно. Народ нудел пару месяцев, что сирены не слышно. Наставили видимо новых. Орёт отлично и не один раз. Надеюсь довольны.
Солнечная-17• 05 августа 2022
Тільки блін подумала, гарно так в Чернігівській обл. навіть можна звикнути до тиші … і на тобі! 🤬🤬🤬
Ответ дляkoreshk9
Да невідомо куди воно летить... І де впаде... А у нас люди таки пішли до сховищ з дому навпроти, двері парадного бахкають... Мої сплять, якщо що буду будить...
У вас ще хтось ходить? В нас в будинку і навпроти тиша, хоча бачу що вікна у декого загорілись. Я на межі кімнати і коридора, а чоловіка навіть не будила, нема сенсу.
Ответ дляnatali ja
Ладно от сирены, тут от взрывов подлетели на кроватях. Сердце до сих пор колотится
Та я с встиду горю. Я вибуху не чула ні разу. Не розумію, реагую так на той звук. Як завиє, дьоргаюсь вся. І на відміну... Недавно так. Напевно ку-ку
На вашому місці я б обі...ралася.
Вибачте. Співчуваю
На вашому місці я б обі...ралася.
Вибачте. Співчуваю
kirpichenko• 05 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
А нам некуда бежать
катерина12009• 05 августа 2022
Ответ дляWhy
Я так понимаю, что у каждой громади по разному. У нас одна на чиле, если 2 то надо серьезно отнестись. Если 3, то точно к нам летит
Я якось таке впустила. Чула що якщо коротка то відміна, але це мабуть не те