Тварі вони, що ще сказати можна...
Ответ дляFotografkiev
Проснулася від сирени і від сну. Снилося що йду з кімнати в кімнату дитину забирати, а мені від ракети прямо якесь прискореня і я ніби і заторможуюсь ніби і додатково від вибухової хвилі лечу в кімнату. Білий день. Слава Богу, що то лише сон. Але до сих пір трусить.
Так. Просто сон...
Знаю, такі сни важкі... Теж було(
Fotografkiev• 05 августа 2022
Ответ дляOliasas
Так. Просто сон...
Знаю, такі сни важкі... Теж було(
Що саме цікаве я до сердця взагалі близько не беру. Нічого такого не снилося. Напевно сирена вила і підсвідомо мені викликала такий сон. Але відчуття фізичні, ніби я вже колись вибухи відчувала, це дуже дивно.
kirpichenko• 05 августа 2022
Ответ дляOliasas
Так, за дітей душа болить.
Ковід виявився такою фігньою і карантини...
Теж таке вже тут писала,за дітей переживаю і ковід то оказується були квіточки.а зараз повна жопа.

Ответ дляOliasas
Та я с встиду горю. Я вибуху не чула ні разу. Не розумію, реагую так на той звук. Як завиє, дьоргаюсь вся. І на відміну... Недавно так. Напевно ку-ку
На вашому місці я б обі...ралася.
Вибачте. Співчуваю
На вашому місці я б обі...ралася.
Вибачте. Співчуваю
Та ну, ви що, які вибачення) Все добре. Краще тих звуків і не чути ніколи. На сирени майже вже не реагую, розслабилась. Психіка така штука, що до всього адаптується. Дякую! Тримаймося 💛💙
kirpichenko• 05 августа 2022
Ответ дляДжулияробертс
Відбій, але може бути і не на довго...
Тоже сильно не надеюсь что опять не пойдем в коридор.
Ответ дляFotografkiev
То таке буває.
Мені навіть снились люди, яких я зустрічала в майбутньому.
Снився військовий літак, якого ніде не могла бачити, аж потім в новинах. Той самий!
Щось ми знаєм, чого ще не знає наше фізичне тіло
ВалюШок-d20a• 05 августа 2022
Ответ дляFotografkiev
Раньше не помнила сны а теперь каждую ночь проживаю как реальное событие(снятся тревоги танки на улицах очереди в магазины под обстрелами очереди за водой)
Fotografkiev• 05 августа 2022
Ответ дляВалюШок-d20a
І я так розумію, що в реальному житті у вас такого немає і не було?
Anna27021990• 05 августа 2022
Ответ дляnikiya
А де сирена на відбій!?
Никогда ее в Киеве не было.Лучше бы на скриншоты орков отреагировали.
Lastochka888• 05 августа 2022
Ответ дляTanchik111
Мое Запорожье родненькое... Я не там, но все мои близкие там. Теперь точно не усну, пока не дождусь новостей.
Что там?
Ответ дляnatali ja
Дякую. Я раніше теж. Мені дивно, чому зараз аж трусить
Аж смішно з себе
ВалюШок-d20a• 05 августа 2022
Ответ дляFotografkiev
Я из Че... Было все
Lastochka888• 05 августа 2022
Ответ дляDalilight
Да громко было , у меня сердце от испуга закалатилось
Какой берег?
Fotografkiev• 05 августа 2022
Ответ дляВалюШок-d20a
Я из Че... Было все
Тоді не дивно, що сниться.
Anna27021990• 05 августа 2022
Ответ дляFotografkiev
Тоді не дивно, що сниться.
А ничего,что орки темой наслаждаются?
Ответ дляkirpichenko
Здравствуйте, давненько вас не видела здесь.
И вы здравствуйте ! Да я только пару дней не заходила сюда. А так все время проведываю всю нашу советчицу. Телевизор не смотрю, новости только здесь узнаю. А новости, сами знаете, не очень, поэтому пытаюсь себя ограничить, психика не выдерживает. Телеграм вчера удалила вообще. Не знаю на долго ли? Короче, пытаюсь как-то себя ограждать от стрессов, так как после Азова и некоторых видео в телеграм пришлось скорую 3 раза вызывать. Дай, Господи, скорейшей победы над этими нелюдями !
kirpichenko• 05 августа 2022
Ответ дляHelenny
І ми в Чернігівській області. Приїхали з Києва в Ніжин до свекрухи. Так сирена вила, що прокинулись, страшно.чогось.
Мне бы было страшно в те края ехать.незнаю