Слава Українi• 05 августа 2022
Як же задовбали деякі чоловіки..
Це ж просто пипець, не знаєш , що людям відповідати. Місяцями сидять, палять, працювати не йдуть...а їх кралі ще й трусяться за ними. І пофіг їм, що дітей вбивають, що жінок гвалтують. Ще й трусяться за ними) да вони нафіг кому впали, "захисники" ваші. Аби не схудли)
Клин_Кляйн• 05 августа 2022
женщины сами балуют мужиков, превращая в прЫнцесс. Я таких мужичков десятой дорогой обхожу, а некоторым лишь бы матня во дворе болталась
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Жесть, вот это у вас печальная жизнь, сочувствую
Чому? Знаєте, не розумію, чому мені має бути соромно.
Козачка• 05 августа 2022
У вас хорошая связь в окопе? Как вы успеваете писать на советчице, бегая с автоматом?
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
А совесть у вас есть? Ваш муж жив, здоров, вы хотите послать его куда-то на убой?
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Це вас ніхто не довбе, ото і злість така
Ага, прямо мрія моя))) нічого, хай бухають, поки вороги наших жінок гвалтують. І ці додому приїдуть, коли ’пособія’ відмінять. Тоді і побачимо, як вони людям в очі дивитимуться.
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляКозачка
Там 5g
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляКозачка
Улюблена відмазка жінок цих велетнів. Мій бігає.
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
понятно, хочется члена хорошего, а его нет (
Веселая моль• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
А мій ні. І мене це дуже тішить в моральному, грошовому а також суто фізичному стані.
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляНа привозе
Знаєте, що найцікавіше. Коли сказала , що наші приїдуть за технікою. То ці навіть не виходили))) Сцикуни звичайні.
Харків -’залізобетон’!
Ошеламиссимо• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
100%, у нас один з дитиною 6 років гуялє, вже 5 місяців ( Цілий день ту папірску тяне і в телефоні зависає, 100-кг бугай.
Наші дівчата з будинку, у яких хлопці служать, плюються на нього, а йому пофіг, він релаксує (
Добре, хоч гулянки не влаштовують, бо вже б отримали на горіхи.
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляНа привозе
Нашим женщинам в Буче тоже члена хотелось? Вы реально тупая, что такое пишете?
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
А вы откуда? Вроде не с Бучи. Но посыл темы в том, что ваш в окопах, а у других нет. С этим понятно.
Слава Українi
• 05 августа 2022
У кожного своє життя і вибір. Хай лишають громадянства . Прибіжать як зайчики і швидше, ніж ви думаєте
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляНа привозе
Ні, не в цьому. Я не розумію, що заважає нашим бугаям хоч на роботу піти.
Місцеві мають на їх працювати? Повно роботи фізичної.
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
Я не поддерживаю этого, но ведь вы их и не кормите. Что вам с того, кто работает, а кто нет. Государство им тоже ничего не платит, ну пусть шатаются.
Веселая моль• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
Навіщо. Їх і так влаштовує, гроші на цигарки і їжу є. Вас то обходить ?
Liliana12345• 05 августа 2022
Ответ дляОшеламиссимо
А яйценосці з виводками? Потікали з країни, скориставшись ситуацією. Це правильно хіба? Бачила які хлопці молоденький, як після школи, служать...Строковики (!). Це ж капець якийсь!
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляLiliana12345
Меня другое беспокоит - сколько это государство будут разваливать свои же. Рашка то понятно, но не только в ней дело. Вот последняя история - за экспорт зерна какой-то чинуша хотел взятку 154 тысячи гривен. То-есть, нам блокируют порты, весь мир бьется, чтобы договорится, а тут своя шваль наживается сразу же. Будущего тут нет с такими.
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляНа привозе
Всегда надо оставаться людьми. Вот сегодня обсуждали в теме ’ был ли другой вариант развития ситуации’. Дело не в этом , дело в нас. Ну, понаехали мы, дальше что? Вы же понимаете, что местные тоже это видят и задают ’ крайне неудобные вопросы’. Выехали - ок, ну, пните под зад. Пусть тоже что- то сделает, не одним членом единим.
На привозе• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
А, вот оно что. Вы где-то живете, допустим, на зу. И к вам приехали беженцы и просто тусуются абы пересидеть, а вы осуждаете, что даже не работают. А в то время из вашего края другие служат, потому возмущение.
Козачка• 05 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
А вы почему не бегаете? Или вам пофиг?
Слава Українi
• 05 августа 2022
Ответ дляКозачка
А вы почему не бегаете? Или вам пофиг?
Понятно. Без комментариев.