Кидстаффовна• 06 августа 2022
Ацетон вперше
Була рвота і болить живіт. Це в дитини ацетон?
Чим відпоювати?
Кидстаффовна
• 06 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Вік дитини? Можливо до лікаря ?
4, були зранку. Сказали зробити такий тест.
Також сказали, якщо підтвердиться пити колу і боржомі. Мене кола трохи ’смущає’
Tatyana_1975• 06 августа 2022
Пити, пити, і ще раз пити.
я випоювала по порадам дівчат тут: сушка, бетаргін, боржомі без газу. Нон стоп по пару міліграм кожні 5 хвилин
Застряла• 06 августа 2022
Ответ дляКидстаффовна
колу дают, потому что там чистая глюкоза и дети ее любят.
ну попробуйте чем-то другим сладким напоить
Коренная киевлянка• 06 августа 2022
Кока кола. Без газу. Ампулах глюкоза 40%, моя пила не розбавлену. Вода Рео. Дієта. Сухарики гірчичні, без ізюма. Рис тощо.
Большой секретик• 06 августа 2022
Хумана электролит!
Она не такая противная как регидрон
Есть с фенхелем и ьанановым вкусом
Боржоми без газа
И да, таки кола как ни смущает вас
Хоть по чайной, десертной ложке каждые 15 20 мин
Глюкоза если не кола
Есть не заставлять
Она не такая противная как регидрон
Есть с фенхелем и ьанановым вкусом
Боржоми без газа
И да, таки кола как ни смущает вас
Глюкоза если не кола
Есть не заставлять
_Alekssandra_• 06 августа 2022
Ответ дляКидстаффовна
Врач нам говорил пить чистую воду без газа.
Я отпаивала сладким компотом из сухофруктов. По чайной ложке, но часто-часто. И глюкозой в ампулах. Еще изюмная вода.
Воду рео открыла уже для себя, классная вещь, но на вкус мерзость, когда тошнит пить ее повиг.
Тётя Хрюша• 06 августа 2022
Ответ дляКидстаффовна
Купите в аптеке ампулы глюкозы, и по ложечке чайной каждые 5 минут пусть выпьет одну. Потом отпаиваете с таким же интервалом по 5-10 минут чем-то сладким, чаем, узваром, хоть рео без газа, лишь бы пил ребёнок.
Если рвет назад, можно сироп Домрид дать.
Нам обычно вышеуказанных мер хватала сбить ацетон и уже просто выпаивая придти в норму
Не кормить пока, когда попросит, то даю бублик, соломку, сухарик, такое.
Я люблю транзисторы• 06 августа 2022
Ответ дляКидстаффовна
Я вважаю , що варто в лікарню . Дитина мала , зневоднення , інтоксикація виражена . Звичайно можна сорбенти подавати і відпоювати солодкими розчинами ( але кола - це перебор) . Але якщо знову рвота , то що тоді ? На такому етапі дуже швидко може бути ацетомічний криз .
Коренная киевлянка• 06 августа 2022
В мене одного разу було що дитина рвала все що давала. Лікар сказала якщо кола не допоможе, то в лікарню. А туди ну дуже не хотілося . Випив. І все практично одразу зникло. І рвота. І стан покращився. На ранок було вже рожева смужка. Обійшлося без лікарні.
_Alekssandra_• 06 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
И что, капельницы?
Нужно научиться с этим справляться. Справляться можно.
МЧСница• 06 августа 2022
Кола имеет в составе много сахара, нею легко насытить организм глюкозой. И ещё в составе есть ортофосфорная кислота, она снижает тошноту и рвоту.
Можно заменить на глюкозу, если ребёнок согласен пить.
Смысл: насытить организм глюкозой, восполнить потерю организмом жидкости. Обеспечить организм углеводами, чтоб не было повтора. Так что с диетами не надо усердствовать, ну разве что жирное убрать. Не надо ребёнка держать на сухарях и рисе, почитайте о природе ацетономичного синдрома.
Я люблю транзисторы• 06 августа 2022
Ответ для_Alekssandra_
И что, капельницы?
Це життя дитини . Якби та полоска була рожева а не фіолетова , то можна справляться . В даному випадку я виражаю свою точку зору . Хоча б ввести дитині ондасетрон і провести одну інфузію .
Я Вас не боюсь• 06 августа 2022
Ответ дляЮсия
Конечно смущает. Никогда ребенку такого не давала. Есть бетаргин, атоксил, боржоми...
У вас дитина за все життя коли не пила? В віці після 4 років вже діти просто так бачу в кафе п’ють ту колу
Я люблю транзисторы• 06 августа 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Не найкращий напій , а тим більше дивує те, що рекомендують лікарі при можливості надати кваліфіковану допомогу .
Я Вас не боюсь• 06 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
А чим він гірший будь якої цукерки, льодяника чи соку? Це чесно якісь загони. Ви ж не кожен день по літру даєте.
Я люблю транзисторы• 06 августа 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Загони лікувати колою ? Де є такі рекомендації?
Звезда в шоке• 06 августа 2022
Багато рекомендацій давати колу, однак дивіться по дитині, моєму сину вона чомусь не допомагає, краще стає після глюкози в ампулах 40% + рео, хумана, компот