Гу го гу го гу• 06 августа 2022
Де краще жити старшим людям?
1. За кордоном разом з дітьми, онуками , правнуками.
2. В Україні в своєму будинку, де нема нікого з родичів.
І чи всі в старості починають поводитися не раціонально - це через вік чи просто характер такий? В кого є досвід адаптації за кордоном в старшому віці?
Результат:
вже голосів:
26 (41.94%)
В Україні
23 (37.1%)
Результат
13 (20.97%)
За кордоном
Анонимус Я• 06 августа 2022
Якщо вони ніколи не були за кордоном, їм буде важко, і ви їх не вмовите.
Моя мама на пенсії, але не така вже й літня, але за кордоном ніколи не була. Пропозицію виїзду відхиляє. На моє запитання якщо прийдуть в Київ каже- значить так і буде
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Раніше була як турист. Від лютого живе постійно, але періодично влаштовує вистави щодо повернення додому.
Анонимус Я• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
То у вас краща ситуація. Не реагуйте просто. Зараз не час повертатися
Хомо_сапиенс• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Як аргументує таке бажання? Розуміє, що ви з нею не поїдете?
Почемучечка• 06 августа 2022
Пусть где хотят, там и живут. Это их ответственность. Не все готовы к переезду вникуда и надолго.
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Поводиться реально як дитина, нема аргументів, просто хочу і все
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляПочемучечка
Не може бабуся у 85 років жити сама. Раніше я всіма побутовими і медичними питаннями займалася.
Анонимус Я• 06 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Все вони прекрасно розуміють.
Багато літніх людей маніпулятори та егоїсти. Знають, що їх не кинуть і наражають на небезпеку родичів, які через них не виїжджають.
Розуміють, що самих їх не пустять додому і доведеться в Україну всім повертатися
Нервогенератор• 06 августа 2022
Автор, мне лучше жить со своими. Мои подруги, соседи, работа, мой дом, где все заточено под меня. У меня все в Украине и я никуда не поеду. Да, я рада,что мои дети и внуки в безопасности и могу спокойно спать. Но ехать за границу смысла нет. Там у меня никогда не будет такого круга общения и привязанностей как здесь.
Если начнутся активные военные действия в моем городе, то вполне возможно, перееду в более спокойный , и обязательно вернусь.
Нервогенератор• 06 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Все вони прекрасно розуміють.
Они просто хотят жить своей жизнью. И не стоит навязывать взрослым дееспособным людям вашу точку зрения, у них есть своя
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
В неї там нема нікого, сусідки вже померли
Почемучечка• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
У меня папа категорически не хотел переезжать никуда. Дом, друзья, соседи, вся его жизнь была там. Кряхтел, но сам. Правда тогда войны не было. А это сейчас определяющий фактор. Терпения вам и благоразумия бабушке.
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
В тому і справа, що людина сама вже недієздатна, повністю залежить від інших і ніякого свого життя нема
Нервогенератор• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Если она объективно может сама решать свои проблемы, то пусть живёт дома. Не мучайте бабушку. Если без помощи она не справляется, то объясните,что другого выхода у нее нет и вернуться она в ближайшее время не сможет.
Ясность в таких вопросах, очень важна
Почемучечка• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
А бабушка это понимает? Объясните популярно, что на похороны к ней никто не сможет приехать, потому что война. И похоронить будет некому, опять таки потому что война
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Ясность в таких вопросах, очень важна
Сама нічого вже не може вирішувати, раніше я забезпечувала продуктами, медмкаментами, платила комуналку, возила до лікаря. Вона навіть в цінах ні на що не орієнтується
Нервогенератор• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
В вашей ситуации речь не идёт о лучше и хуже, единственный вариант- жить рядом с вами.
Анонимус Я• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Ви особисто були в такій ситуації? Якщо ні, то ви цього не зрозумієте. Вони то дієздатні у свої 70+, але інколи потребують допомоги. І це вже етичне питання - чи можна кинути їх і поїхати
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляПочемучечка
Ніби розуміє, коли з нею говорити, повністю адекватна і при пам´яті, але з періодичністю в пару тижнів знову починається бунт і вже ніякі аргументи не діють
Анонимус Я• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Вони думають лише про себе
Нервогенератор• 06 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Вони думають лише про себе
Так и вы думаете тоже только о себе, так делают все.
Анонимус Я• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Дорослі люди думають ще й про дітей своїх
Почемучечка• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Значит говорить ещё раз, как с ребёнком. Что стар, что млад. Повторение и терпение. Очень вам сочувствую.
Анонимус Я• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Не думаю, що ви зрозумієте, про що говорить автор і я
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляПочемучечка
Говоримо постійно
Нервогенератор• 06 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Мне 74 и мне правда не нужна помощь. Моей маме 95, и она тоже справляется со всем сама, ну кроме закупок на неделю и контактов ОСББ и прочими поставщиками удобств.
Если люди справляются со всем сами,то никаких вопросов о бросить просто нет, они сами принимают решение.
Если не справляются, то это уже совсем другая история. В которой речь не идёт о том, что лучше,а только о том,что возможно.
Нервогенератор• 06 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Говоримо постійно
Попробуйте не говорить: бабушка, мы больше не будем обсуждать эту тему, мы уже 100 раз все проговорили.
Гу го гу го гу
• 06 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Ну от уявіть, що у вашої мами не буде ніяких помічників навіть раз на тиждень, і якщо стане погано , ніхто не приїде, і в гості не прийде. Це і називається не справлятися.