Strelka_007• 08 августа 2022

Мінування ЗАЕС: ´Здесь будет либо русская земля, либо выжженная пустыня"

Як вам нова заява окупантів? Ядерний тероризм в чистому вигляді, а світ мабуть ´глибоко стурбований´.
https://tsn.ua/ru/amp/ato/zdes-budet-libo-russkaya...
Николь1986• 08 августа 2022
Занэпокоятся опять. Я уже ничего не понимаю. Миру надоело жить? Мне лично нет

rybka21• 08 августа 2022
было уже вчера
автор Strelka_007 • 08 августа 2022
Ответ дляrybka21
было уже вчера
Якщо чесно, не бачила вчора, принаймні в топі.
Елена1265• 08 августа 2022
Уже видели. Ничего нового они не сказали
Анна-3006• 08 августа 2022
тсн - новости на любителя
rybka21• 08 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3176255
YN8678• 08 августа 2022
У них слово и дело рядом не идут.
Надеюсь в этот раз это тоже бла бла бла

автор Strelka_007 • 08 августа 2022
Ответ дляrybka21
Дякую
автор Strelka_007 • 08 августа 2022
Ответ дляАнна-3006
тсн - новости на любителя
Воно по всіх змі пройшло, і наших і болотних.
prosto_aisha• 08 августа 2022
Вони геть й*бнуті?!!
Nata.t.1970• 08 августа 2022
Ответ дляНиколь1986
Это НЕ миру надоело жить
Это зазомбированной россии надоело
VivaForever• 08 августа 2022
запугивают. тк наступление у них остановилось, уродец недоволен
Oliasas• 08 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3176255#a72...
Вибачте, бачу вже є...
Klodia• 08 августа 2022
Та похер уже, точка невозврата пройдена. Не страшно.
Я в Украине, если что.
Гитаристка• 08 августа 2022
хороші новини, значить у них більш козирів нема, віськової сили не вистачає.
Nata.t.1970• 08 августа 2022
Ответ дляprosto_aisha
Вони геть й*бнуті?!!
Я думаю, что да
Это своего рода Как террористы-смертники
Николь1986• 08 августа 2022
Ответ дляNata.t.1970
Это НЕ миру надоело жить
Это зазомбированной россии надоело
Почему мир молчит?
antoninalav• 08 августа 2022
Нічого не зроблять.
Але світ занепокоїться знову
vikahma09• 08 августа 2022
Хочуть за стіл переговорів затягнути. Як воно так вийшло, що їх там скільки? Риторичне, мабуть, питання.

Хаус на связи• 08 августа 2022
Ответ дляprosto_aisha
Вони геть й*бнуті?!!
Ну да, уже продемонстрировали себя на весь мир как й*бнуті ублюдки
автор Strelka_007 • 08 августа 2022
В мене питання просте, я не експерт. А що, ´так можна було´?!
То може ми якусь нашу іншу АЕС, ближчу до Європи теж замінуємо? І скажемо, що якщо русня не вийде геть, все висадимо в повітря? І нехай тоді Європа обирає, їм дешевий газ чи взагалі земля придатна до проживання.
Ну, якщо це в сучасному світі це нормально і путіну той самий Ердоган досі руку подає? У нас є ´ядерна зброя´ по факту, нуачьо? Помирати так з музикою.
prosto_aisha• 08 августа 2022
Ответ дляNata.t.1970
Я думаю, что да
О так. Я навіть думаю що є якась метода, за путіна і померти не страшно...от уявіть у нас? Народ наш готовий померти заради президента хоч одного?! Ні. А там . Умрем, пусть все поймут, что росєя вєлікая...бля а по іншому свою ’велич’ показати не можуть?! Вони хворі на голову всі!??
Nata.t.1970• 08 августа 2022
Ответ дляНиколь1986
Почему мир молчит?
А Что они сделают?
Особенно, если их не сильно касается
mmi583@mail.ru• 08 августа 2022
Ответ дляГитаристка
Угу, он північних корейців ніби домовився завербувати на війну з нами.
Black Umbrella• 08 августа 2022
Ответ дляАнна-3006
тсн - новости на любителя
Хто всрався - невістка
prosto_aisha• 08 августа 2022
Ответ дляNata.t.1970
А Что они сделают?
Особенно, если их не сильно касается
Як не стосується, ще один маленький чорнобиль?! Вітром не рознесе?
автор Strelka_007 • 08 августа 2022
Ще додам: в нас сусіди в гуртожитку в тому числі із ЗО. Зараз русня перенаправляє роботу енергоблоків для роботи на рашу. Як тільки закінчать їм, фактично, наші спеціалісти не будуть там критично потрібні. По суті, вони КРАДУТЬ нашу ЗАЕС як пральну машину, нагло і цинічно, на очах у всього світу. А без світла залишаються значні українські території.
Nata.t.1970• 08 августа 2022
Ответ дляprosto_aisha
То,что Там хворі на голову-это можно объяснить
НО то,что и у нас,в Украине такие больные тоже,к сожалению, есть
Klodia• 08 августа 2022
Ответ дляvikahma09
Да, хотят переговоров, так как у нас есть успехи на одном направлении и когда будет деокупация, с Пукина его же команда спросит-ватз зэ фак, почему потеряли???? И ответить ему будет нечего.
Nata.t.1970• 08 августа 2022
Ответ дляprosto_aisha
Так там писали страны,в которых разнесет
А их Очень мало и то,лишь окраина