08 августа 2022

Хочу щоб дитина читала укр-ю, а онлайн доступні лише рос-ю. Де шукати?

Підкажіть, я знайти не можу повний текст книги Мій дідусь був черешнею. Російською доступно є, українською немає ((
пу_пугренчик 08 августа 2022
Не верю, что вы на укр. вбили в поиск и не нашли.
Почему я нашла сразу же?
Бойцовская 08 августа 2022
щоб були переклади рідною мовою-треба підтримувати гаманцем .Це москальскої можна скачувати безкоштовно ,а наші треба купувати або в бібліотеці брати .
автор Уточка 08 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Не верю, что вы на укр. вбили в поиск и не нашли.
Почему я нашла сразу же?
Укрліб видає скорочений варіант лише і інші сайти лише фрагмент книги, не повний варіант
автор Уточка 08 августа 2022
Ответ дляБойцовская
щоб були переклади рідною мовою-треба підтримувати гаманцем .Це москальскої можна скачувати безкоштовно ,а наші треба купувати або в бібліотеці брати .
Я не вдома - купити і в бібліотеку піти немає змоги. Готовп придбати електронний варіант - немає... ((
Арыся 08 августа 2022
Чеширская кошечка 04 сентября 2022
Ответ дляУточка
Укрліб видає скорочений варіант лише і інші сайти лише фрагмент книги, не повний варіант
Фрагмент пропонують тому, що є повна версія,перекладена українскьим перекладачем. За це треба платити гроші. Хочемо в Європу, але жити по-європейськи не бажаємо.
До речі, електронна версія книги коштує недорого.