Vikiviki-38fe• 08 августа 2022

Психіатри, допоможіть колезі

Доброго дня, тільки-но закінчила інтернатуру, порекомендуйте дійсно вартісні книги для якісного освоєння професії
Смячиком• 08 августа 2022
будущий специалист получает информацию по литературе на мамском форуме

Умею мерить лучше всех• 08 августа 2022
Найдите в инсте Алексея Кругляченко. Думаю он вам будет полезен и сможет посоветовать.
автор Vikiviki-38fe • 08 августа 2022
Ответ дляСмячиком
впевнена тут є і мами-психіатри)
Смячиком• 08 августа 2022
Ответ дляVikiviki-38fe
впевнена тут є і мами-психіатри)
а ваші викладачі вам не надали жодної літератури? просто цікаво )
автор Vikiviki-38fe • 08 августа 2022
Ответ дляСмячиком
звісно надавали, ознайомлююсь з усим, вивчаю. перекладаю англомовну літературу, за ними майбутнє