Доброго дня, тільки-но закінчила інтернатуру, порекомендуйте дійсно вартісні книги для якісного освоєння професії
Смячиком• 08 августа 2022
будущий специалист получает информацию по литературе на мамском форуме
Умею мерить лучше всех• 08 августа 2022
Найдите в инсте Алексея Кругляченко. Думаю он вам будет полезен и сможет посоветовать.
Ответ дляСмячиком
впевнена тут є і мами-психіатри)
Смячиком• 08 августа 2022
Ответ дляVikiviki-38fe
впевнена тут є і мами-психіатри)
а ваші викладачі вам не надали жодної літератури? просто цікаво )
Ответ дляСмячиком
звісно надавали, ознайомлююсь з усим, вивчаю. перекладаю англомовну літературу, за ними майбутнє