Питання не про дизайн, а саме зручність. Чи брать Адіки і морочить голову?
Пожарник• 09 августа 2022
Как по мне то не стоят, ничего в них нет особенного. У меня 2 пары были
Кашпо• 09 августа 2022
В мене сміти кожані і джинсові і білі конверс - то джинсові не можна зносити вже 5 років
. А так мені і ті і ті варті своїх грошей але на різну погоду
интайм_не_предлагать• 09 августа 2022
Ответ дляtarveldy
в мене питання зручності на 1 місті, бо маю артрит
Ну вам бажано з натур.матеріалвв взуття...
a.ostroverh• 09 августа 2022
Малая убить не может. Носит круглый год
И на ДР очередные попросила
Так что как по мне, то своих денег стоят)
И на ДР очередные попросила
ВундерКИНГ• 09 августа 2022
Ответ дляКашпо
Ну смиты это вообще самая удобная обувь)
Не знаю сколько пар я уж сносила)
Обуви много, а если надо что-то удобное на весь день, всегда обуваю их)
Не знаю сколько пар я уж сносила)
Кашпо• 09 августа 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Не знаю сколько пар я уж сносила)
Дааа), обожнюю їх блакитні і беж на всі випадки життя)
как тебе такое илон маск• 09 августа 2022
Я свои конверсы (оригинал) отдала подруге. Внешне мне нравились, но ходить в них как в ластах. Но у меня размер ноги большой
ВундерКИНГ• 09 августа 2022
Ответ дляКашпо
У меня и синие, и розовые, и хаки, и белые, каких только не было
Кашпо• 09 августа 2022
Ответ дляtarveldy
ой, то взагалі не проблема, на англ -30 додатково зараз
Мама носить саме конверси в неї проблеми з кісточками їй зручно. У порівнянні з іншими кедами які в мене були, тряпічними конверс найкращі, сК то взагалі какашка
Кашпо• 09 августа 2022
Ответ дляtarveldy
а як в неї підйом?
Невисокий, але зовсім покрівлені пальці і 35 розмір. Тобто широка, але коротка стопа. Носить 3,5 здається
ЛюблюДевчонок• 09 августа 2022
Адідаси однозначно. Конверси навіть моя донька більше не хоче, а найки і адідаси - її улюбленці.
осень_осень_харашо• 09 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Тоді скечерси.
руки_Крюги• 09 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Вони на вузьку ногу, врахуйте це.
І підошва в деяких моделях дубова.