Миллениалка• 09 августа 2022
Вакцинация и грудное вскармливание
Девочки,знаю ,что вы все знаете,подскажите.
Сегодня была у семейного врача,просто чтобы сменить фамилию и номер в декларации.
И она мне в лоб заявляет,что сделает завтра ее ,и плюс мне нужно сделать прививку от дифтерии ,как раз 10 лет прошло.
Я опешила. Я сейчас кормлю грудью + впервые на что-то аллергия обострилась после беременности.
Можно ли?
Робити чи не робити щеплення це повинен бути ваш особистий ІНФОРМОВАНИЙ вибір.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
Як ви підпишете інформовану згоду, якщо нічого не знаєте про щеплення?! Ваш підпис означає, що ви все знаєте, все розумієте і на все згодні.
А саме:
Колись у людини був вічний медвідвід від щеплень, якщо хтось з близьких родичів мав алергію (будь-яку). А зараз навіть людям з алергіями роблять щеплення.
Здорових людей все менше і менше, тому протипокази постійно скорочують, інакше ні в кого було б вкалувати вакцини.
Якщо отримаєте реакції і ускладнення від щеплень - це буде ваша особиста проблема і дороге лікування за ваш рахунок. Почитайте які бувають реакції і ускладнення від щеплень.
Щеплені і хворіють, і помирають від хвороб, від яких були щеплені. Щеплені ризикують вдвічі більше, ніж нещеплені - спочатку ризикують нарватись на поствакцинальні ускладнення, а потім ризикують важко перехворіти або померти від хвороби, від якої мають щеплення.
Шукайте і самостійно вивчайте інформацію про щеплення. Щоб мати можливість зробити інформований вибір.
Якщо вирішите робити щеплення - продумайте хто догляне вашу дитину, якщо від щеплення ви помрете або станете інвалідом.
Враховуйте, що від ковіда вакцинують тільки експерементальними вакцинами. В усьому світі вони ще не досліджені і навіть на вакцину мало схожі. По суті це не вакцина, а експерементальний препарат.
МОЗ на своєму офіційному сайті прямо пише, що зараз проводиться медичний експеремент, а люди ідуть і коляться. Наказ МОЗ України від 27.10.2021 № 2352 ’Про проведення клінічного випробування та затвердження суттєвих поправок до протоколів клінічних випробувань лікарських засобів, призначених для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19)
Ключове: ’проведення клінічного випробування лікарського засобу’; ’проведення клінічних випробувань лікарських засобів та експертизи матеріалів клінічних випробувань’...
Наказ МОЗ України від 31.12.2021 № 2972 ’Про проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію...’
Останній абзац статті 28 Конституції України: ’Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам’.
Я не такая• 09 августа 2022
Ответ дляАйпишница
Ну все понятно, скрывайтесь дальше врач- самоучка))) И дальше басни рассказывайте, что вы врач и ляляляля)))) только не лечите никого, руки не из того места выросли. Да и мозги тоже, видимо)
вот и всё ваше чёрное нутро наружу вылезло
стоило чуток расшевелить и полезло)
Айпишница• 11 августа 2022
Ответ дляЯ не такая
стоило чуток расшевелить и полезло)
Вот и стало понятно какой вы врач. На проверку выяснилось, что и диагностика из интернета:’нутро у вас чёрное, попейте урины’