Татья-1ef9• 09 августа 2022

Порадьте куди можна віддати на благодійність

Є ковдра і подушка, лежать в шафі декілька років без діла, хочу віддати переселенцям, але не знаю де є гуманітарки.
Порадьте Київ, бажано правий берег, або щоб можна було поштою надіслати?
мимАпроходила• 09 августа 2022
Правый не маленький ( жк софия, Борщаговка, церковь Благодать. С удовольствием принимают такие вещи

автор Татья-1ef9 • 09 августа 2022
Ответ длямимАпроходила
А вони щодня працюють? Не знаєте контакт або чи можна на вихідних завести?
НуКаНаКа• 09 августа 2022
Тот же вопрос интересовал, но с одеждой, не хочу посредникам, не хочу хитрожопым, которые гребут лишь бы все, не нуждаясь. Но проблема в том, как найти таких людей, ведь истинно нуждающиеся не попросят…
мимАпроходила• 09 августа 2022
Ответ дляТатья-1ef9
В субботу точно работают. Контактов не знаю. Я просто туда пришла и притащила кучу вещей - все забрали
Чтооооооооооо?• 09 августа 2022
Виноградарь, на светлицкого есть благотворительный фонд
Майстерня домашнього текстилю• 09 августа 2022
Мені потрібні ковдри.
автор Татья-1ef9 • 09 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Мені потрібні ковдри.
Ви в Києві? Давайте Вам віддам
Ответ дляТатья-1ef9
Ви в Києві? Давайте Вам віддам
Ні,я не в Києві. Я під Франківським, смт.Богородчани. Якщо зможете відправити,буду дуже вдячна.
автор Татья-1ef9 • 09 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Напишіть мені в особисті, можу новою поштою відправити

Дерево береза• 09 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дома сдаете дорого,а одеяло купить не смогли?
Ответ дляДерево береза
Дома? Де і за скільки я здаю дома?