Ку ка ку ка ку• 10 августа 2022

Почему столько много вкусного продаётся и всё хочется попробовать?

Сколько в магазинах в кафешках много вкусной еды, глаза разбегаются. У меня обмен веществ без спорта 1500 ккал в день и это так мало.... вот съешь шоколадку или печеньку или вафельки и уже много ккал съедается почему так... это как на эти же ккал съесть две большие сладкие морковки или всего одну конфетку.. несправедливо
А вам хочется пробовать разные продукты в магазине в кафешках?
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляУказка
Не знаю, що там обмежено, бачу в маркеті на вагу, оливки зелені, темні стиглі- великі, вялені, мариновані з перцем, анчоусами, каперсами. Ціна адекватна, різні сорти. Нещодавно сама на вагу брала на солянку стиглі оливки.
Рада за вас. А я не знайшла в супермаркеті оливки, які би задовольнили мене за смаком.

НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляУказка
Ну, от. А Феклі всі ці оливкові привозять з-за кордону)
НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Я їх навіть не пробувала ніколи в свіжому вигляді)))

Насмішили ви мене
автор Ку ка ку ка ку • 10 августа 2022
Кстати мало какие то из сладостей очень нравятся.. поэтому постоянно в поиске новых вкусов
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Ви зараз серйозно?
Ви їсте річкову і ставкову рибу лише тому, що ви мешкаєте не локально біля моря чи океану, а тому що біля річки? Про інші море-продукти вас не питатиму.
Про манго, банани, лічі, пітахаю..., а також весь цитрус теж не питатиму. Вам або привозять їх з-за кордону, або в садку ростуть.
Указка• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Може їх не їдять в свіжому вигляді? на олію і для маринаду тільки
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так я так и делаю кстати) по немного. Но блин хочется иногда прям отвести душу. И скушать не пару баранок например а всю пачку..
Купуйте печиво Марія - його багато не з´їси)))
НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Так само, як і в´ялених оливок
автор Ку ка ку ка ку • 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Хаха а я вот его обожаю))

Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Так само, як і в´ялених оливок
Таки да. Просто оливками і печиво не взаємозамінні продукти)))
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
А вам звідки? Навіщо дурниці писати - пост 23?)
Помеха справа• 10 августа 2022
Много вкусного - потому что кругом чревоугодники.
Мне не хочется попробовать всего. Был бы выбор - питалась бы лучше от солнца. И тогда к черту все кафешки и продуктовые магазины. Но приходится жрать...
НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Саме так!
Ви хотіли автору вказати, що ви заморські оливки їсте, рибу та фрукти власного вирощення, а виявилося, що навіть допускаєте можливість вживання свіжих оливок.
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хаха а я вот его обожаю))
Да....які ми всі різні)))
І скільки штук ви можете його з´їсти за день?
НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Так цю дурницю про закордонні оливки ви ж самі написали, хіба ні?
Указка• 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Якщо їй так зручніше - то хай привозять)
Я до оливок спокійна і не привередлива- якщо треба, можна в маркеті купити)
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Саме так!
Ні, не треба перекручувати. Я ніде не писала, що я допускаю вживання свіжих оливок. Мій пост був відповіддю на ваш.
Дякую за інтерес, проявлений до моєї скромної персони)
НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Як же не писали? Писали!

Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Це як раз ви написали дурниці про стиглі та нестиглі оливки, які відрами возять з-за кордону.
Мене втомили ваші спроби здаватися розумною)
Всього доброго!)))

НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Всього доброго!)))
Закусіть Марією
автор Ку ка ку ка ку • 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Да....які ми всі різні)))
Ну если с чайком его гонять думаю до 200грамм могу умять в 2 приёма. Я его люблю что оно такое сухенькое.. малосладкое.. не люблю приторные сладости
Фекла Персиковна• 10 августа 2022
Ответ дляУказка
Так всі різні. Ви любите щось інше і, впевнена, більш прискіпливі до улюбленої срави чи продукту.
автор Ку ка ку ка ку • 10 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Як же не писали? Писали!

Да в свежем виде их никто не ест))
Указка• 10 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Я і не спорю