ЧукИГеки• 10 августа 2022
От 250 тысяч от государства на открытие бизнеса
В Дие есть раздел «Гранты», где предлагают подавать заявки на получение этих самых грантов на развитие личного дела.
Как думаете, их реально получить? Или это очередная схема для «своих»?
ЧукИГеки
• 10 августа 2022
На сад ( выращивание фруктов или ягод) вообще 400 грн на гектар посадки!
Закидай меня камнями• 10 августа 2022
Щоб оформитися і щось відкрити, треба більше грошей+ офіційні податки. На ноль навряд вдасться вийти. Ну і + не відомо, чи через пів години рос ракета його не закриє
ЧукИГеки
• 10 августа 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Думаю на случай ракеты есть какое то страховые гарантии
ЧукИГеки
• 10 августа 2022
Ответ дляГравицапа
Не всем они деньги дают. Я знаю троих, которым отказали.
А почему отказали?
Нежная Лапка• 10 августа 2022
Ответ дляЧукИГеки
А почему отказали?
Подавала, писала бизнес-план, отказали без каких-либо обоснований и причин. Просто в Дие пришло сообщение «відмовлено»
ЧукИГеки
• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Очень похоже на легализировонную коррупционную схему, когда «своим» можно без проблем давать государственные деньги
Нежная Лапка• 10 августа 2022
Ответ дляЧукИГеки
Ну, да, а ещё получить базу бизнес-планов и неизвестно у кого к ним доступ и кто сможет чужим умственным трудом воспользоваться
Закидай меня камнями• 10 августа 2022
Ответ дляЧукИГеки
Я не знаю жодну, яка зараз це оформляє. Вони хітрі були, коли був меньший ризик
ЧукИГеки
• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Тоже вариант
Закидай меня камнями• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Тільки хотіла написати, що це збір класних ідей безкоштовно для наблидених. Почекайте, через пів року квартальци і депутати з сородичами відкриють їх по всій неньці
Голубая фишка• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Без поважних причин не відмовляють. Спочатку Ощадбанк перевіряє особу на предмет надійності, потім, якщо банк дає ’добро’, потім комісія розглядає бізнес-план. Якщо план складений грамотно, без істотних помилок, комісія запрошує на онлайн співбесіду. Якщо заявник представить свій бізнес-план з розумінням суті своєї справи, то рішення про видачу гранта буде позитивним. Жодних ’своїх’ не прописують, бо проводится декілька етапів.
Голубая фишка• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Ви гадаєте, що у нас таке розмаїття ідей? В основному ’купи-продай’ . На іноземних площадках замовляють товар, тут продають. На 10-15 бізнес-планів, відсотків 80 - торгівля.
Нежная Лапка• 10 августа 2022
Ответ дляГолубая фишка
Ви все так гарно описали, навіть не буду сперечатися 😅 Як би так все у реальності було, то напевно був би мир у всьому мирі і всі були щасливі! А у мене з благонадійністю все відмінно, боргів по податкам не маю, і навіть прописувала в бізнес-плані, що готова вкласти 30% власних коштів. Щодо відмови написала так, як є, що в Дії прийшло «відмовлено» і немає там ніякого рішення з причинами відмови
Козяка-маляка• 10 августа 2022
Умова отримання гранта на 250тис. це створити ще два робочих місця і сплачувати всі податки 3 роки. Тобто якщо за три роки податки не виростуть, то грант покриє ці податки. А якщо виростуть? А бізнес не піде? А якщо інфляція і поки прийлуть гроші за них нічого значущого не купиш для розвитку бізнесу? Де гроші брати на оплату податків три роки?
Голубая фишка• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Справа може бути в банку. Якщо Ви не були їх активним клієнтом, то вони в переважній більшості відмовляють, і бізнес-план навіть не вийде на розгляд комісії. Просто в Дії зафіксується відмова. А критерії відбору Ощадбанку невідомі навіть комісії.
Голубая фишка• 10 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Я так написала, бо безпосередньо працюю з цією програмою. І зі всією відповідальністю можу заявити, що ніяких ’своїх’ не проводять. Просто люди складають бізнес-плани аби як, сподіваючись, що ніхто зараз вчитуватись і аналізувати не буде.
ЧукИГеки
• 10 августа 2022
Ответ дляГолубая фишка
Ви рядовой сотрудник? Тогда я вас понимаю