Умею мерить лучше всех• 11 августа 2022
Знищення малого і середнього бізнесу. Антиконституційні закони.Back in USSR...
Люди добрі,я у розпачу просто . Постанова НБУ від 21.07.2022 номер 154 про обмеження валютних операцій.
Я підприємець, фоп , відкриті кведи на торгівлю з торгових точок і у мережі інтернет . Вже 8 років я торгую дитячим одягом ,таким як смік, ейчендем. У мене невелика роздрібна точка ,пакет на пром , я платник податків і веду законну діяльність торгівця і посередника у торгівлі. Купляю товар на польских сайтах ,і ось вчора мені приходить ВІДМОВА по оплаті!!! Шок ! Пишу на підтримку - як так,я ж підприємець, учасник малого бізнесу ?
Без варіантів!
Люди мил,що це за антилюдські закони,коли підприємець не може вести підприємницьку діяльність!!!
Купити товару на 100 тис грн - я не відіб"ю податки і оренду магазинчику навіть, накрутки у мене не космічні!
Як таке може бути????? Я вже проплакала всю ніч. Закривати фоп і що далі?? Як жити і як зараз перекваліфікуватися ???
У цій країні чесний платник податків нікому не потрібен,йому просто не дають працювати!!!!
НЕМА СЛІВ БІЛЬШЕ....і нема виходу.....
Без варіантів!
НЕМА СЛІВ БІЛЬШЕ....і нема виходу.....
Ответ дляЖеня-bc6e
То може там просто в гривні треба оплатити?
Карти і рахунки гривневі , але розумієте, коли я оплачую на смік закуп,то ціна ж у польських злотих - конвертую і списує кошти по курсу конвертації
Ответ дляЖеня-bc6e
Мені здається ви просто не розібрались і тепер розганяєте зраду
Ви шуткуєте? Оператор відділу по роботі з підприємцями і корпоративними клієнтами надав відповідь чорним по білому,вибачався за незручності
’Незручності’....ха-ха, зраду розганяю, так
Ответ дляWorld Shop
Тоді зверніться до свого юриста чи бухгалтера. І не піднімайте паніку поки не розберетесь до кінця
Ответ дляparele
Автор, разберитесь для начала в вопросе, а то прямтам, знищення.
Розібралася, писала для отримання інформації в два банки - відповідь одна . Обмеження на закордонні покупки
Ответ дляparele
Для кого? Для физлиц. А это не ФОП.
операторка відповіла - для фоп теж
Ответ дляtanika vin
Ви оплачуєте ввізне мито, ПДВ? Впевнена, ні.
як ні???? якщо у мене перевищений ліміт понад 150 євро ,то звісно мито оплачую ,як всі люди!
Ответ для-Инга-
главное кричащий заголовок и ’всю-ночь-проплакала’.
дякую вам за підтримку, нехай ваші добрі слова сторицею вам поверне життя
Ответ для-Инга-
это что я только что такое прочла?
Интересно, как назывался ваш предыдущий аккаунт до войны, кто вы, маска?
Хто я?????? Громадянин України, платник податків, фоп, чесна людина.
Ні до кого у кишеню не влізла і до вас тим більше,щоб перед вами тут виправдовуватися ,невідомо взагалі з якої причини .
Більше попрошу мені не відповідати і не гаяти мій і свій час. Оскільки по суті питання ви мені нічого не порадили
Гарного дня
happy camomile• 11 августа 2022
Ответ дляWorld Shop
Не сильно вникла в суть вопроса,но как вариант рассмотрите платёгу Капиталист.Заводите на счёт деньги через Бинанс,а потом внутри уже обмен и оплачиваете с карты или на счёт.В моем случае это выход.У меня тоже траблы были,я коллеге не могла перевести деньги,а у нас постоянный коннект.Ну и оплатить в Европе тоже тот ещё квест.
Ответ дляhappy camomile
Дякую Вам, обов’язково глибше вивчу цей напрямок,дякую
happy camomile• 11 августа 2022
Ответ дляWorld Shop
Это я в арбитражных чатах выцепила схему.Но мне надо для Фейсбук виртуалки.Может и вам подойдёт,но там комиссия.
Ответ дляkris_lynx
Попробуйте завести иностранный кошелёк и через него оплачивать. В Украине заработал PayPal. Может, это как-то поможет
Пейпел не всі сайти беруть нажаль,наприклад той самий смік ,там пейю, через картки віза,мастеркард , і до палки теж підв’язані картки банківські (
brenda2305• 11 августа 2022
Стоп, я не поняла. Теперь нельзя покупать в Польше одежду? даже просто для себя?
Джулия не Робертс• 11 августа 2022
Автор, ви купуєте як фізична особа, і сплачуєте податки як ФОП. Для того, щоб на вас не розповсюджувалися норми постанови 18, ви маєте здійснювати такі покупки в межах зовнішньоекономічної діяльності. Інакше ніяк зараз - ліміт 100 тис.
Ответ дляbrenda2305
Ви собі можете , якщо ви берете на суму менше 100 тис на місяць ,у мене інша ситуація, у мене роздрібна точка, я маю хоча її заповнити товаром, інакше я не маю з чого платити податок і оренду, обігу нема
brenda2305• 11 августа 2022
Ответ дляWorld Shop
зрозуміла...сподіваюсь, ви знайдете вихід
Ответ дляДжулия не Робертс
Коли я відкривала фоп, то я уточнювала детально у своєї інспекторки , вона мені сказала, що ці кведи для моєї діяльності достатньо , я нажаль не власник мережі торгової ,у мене дрібний бізнес ,так праювала не один рік
Ответ дляbrenda2305
дякую Вам