НуКаНаКа• 11 августа 2022

Син 1.10 б´ється головою: до якого лікаря звернутися

Були пару місяців тому у невролога з цієї причини, вона якихось відхилень не помітила й сказала, що це такий темперамент, незрілість нервової системи і тд.
Після цього через деякий час сина трошки попустило.
Але останні тижні знов якесь загострення, б´ється навіть без явної для нас причини.
Я вже зриваюся, і по попі можу дати, й крикнути, бо по хорошому ніякого ефекту не дає.
Але крик і биття (що логічно) теж ніякого ефекту не дають.
Ми з чоловіком пояснюємо, що так не можна, зупиняємо його.
Але я вже боюся залишати його одного у кімнаті, бо тупо може почати битися головою об підлогу в будь-який момент.
Чесно, мені вже страшно. Іноді прям сильно б´ється, тому ігнорувати теж не хочу. Він може кілька разів добряче бехнутися об підлогу чи об шафу, починає плакати. Біжить, щоб жаліла. Я пояснюю постійно, що так не можна. Ефекту нуль.
Іноді навіть на вулиці, коли до нього хтось чужий говорить, може почати себе руками шльопати по голові, але не завжди.
Крім цього я відхилень не помічаю. Дитина весела, активна, любить гратися, обійматися, тобто, якихось аутичних проявів не бачу. Єдине, він дуже вимогливий. Коли щось хоче, буде істерити й канючити довго. Або коли щось не подобається, теж терпіти не буде зовсім.
Може хто зтикався, до якого лікаря піти? Ще раз до іншого невролога, чи психолога, чи взагалі психіатра?
Ручки-Крючки• 11 августа 2022
Невролог. Другой.
Неутомимые шахматы• 11 августа 2022
Змініть невролога
Алина-1240• 11 августа 2022
Невролог и детский психиатр
Смурфик• 11 августа 2022
У куми було подібне. Причини не знайшли, десь в 2 з чимось переріс.
Бажаю швидко в усьому розібратись і щоб пройшло
Стрекоза любви• 11 августа 2022
Мій теж пару тижнів назад бився, до синців на голові. Але не так, що б’ється без перестанку, а раз вдариться і плаче. Це коли псіхує та щось не подобається. Зараз видно забув і перестав так робити.
Моська-слон• 11 августа 2022
У мого таке було, коли я сиділа компом. Привертав так до себе увагу
ЖенаАйтишнеГа• 11 августа 2022
Остеопат.. это на сегодня это самая сильная область в медицине (и она на основе неврологии, обычно остеопаты это уже неврологи)
Da_sha F• 11 августа 2022
Автор, перестаньте лупити дитину, кажу з власного досвіду.
Розумію заморилися, набридло, хай краще повиє ніж ви його шльопнете
Мій (2.8) почав мене головою бити, якщо не вдається ушипнути, чи вкусити, а я його несу на руках, старається хоч головою стукнути, якщо щось заборонила і в нього істерика
Важаю винною себе, що також давала по попі інколи, він тепер здачі дає, є звичайно і інший фактор такий як вік, але...
Не думаю, що щось у вашої дитини, таке що треба бігати по лікарям. Спробуйте пару тижнів приділити дитині більше уваги, гратися, коли бється головою обніміть, пожалійте, скажіть що ви його любите, так не можна робити і т.д. якщо не подіє, то тоді вже шукайте лікаря
Стекловыжималка• 11 августа 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зачем такое советовать? Остеопат - это не из доказательной медицины, это шарлатанство.
Почемучка• 11 августа 2022
Ответ дляСтекловыжималка
В тій самій Німеччині, куди всі намагаються їхати лікуватися, остеопати входять до страховки, як і гомеопати, до речі.
Королева красоты• 11 августа 2022
К психиатру ведите. Снимите на телефон как бьётся головой, чтобы врач посмотрел.
Байрактарочка• 11 августа 2022
Мда… дать по попе за то что бьется головой очень эффективно
Битье головой это аутоагрессия. Почитайте что это такое и почему это происходит. Нужно максимально аккуратно, не заостряя внимания прекратить битье, сказать что будет больно. Что ребёнок молодец/хороший и бить себя не надо. Аутоагрессия это проявления «наказания» самого себя за какой-то поступок за который мама наказала. «Я плохой, мама недовольна», невыраженные эмоции, проявление протеста и тп. А вы ещё и по попе, класс.
Научите экологично выплескивать эмоции. Бить подушку - ок, биться головой не ок
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Ви читаєте поверхнево чи що?
Звісно, що я вже купу всього перечитала.
Й робити стараюся саме так, як ви пишете.
Але коли вдесяте за півгодини він починає битися, причому у самий невдалий момент, нерви не витримують.
Я не б´ю його цілеспрямовано з холодною головою.
І коли це все-таки трапляється, то я і сама себе картаю. А ви таким своїм повідомленням ще більше відчуття провини моє посилюєте.
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляСмурфик
Дякую. Дуже хвилююся, сподіваюся, що все ж таки це поведінкове, а не відхилення.
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляСтрекоза любви
А мій може рази чотири...
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляDa_sha F
Я розумію, що бити це погано й проти фізичних покарань. Це відбувається, коли я вже тупо не витримую. Як імпульс, котрий ти не контролюєш. Потім, звісно, жалкую.
У більшості випадків я його заспокоюю, жалію і тд.
Але поки це теж безрезультатно...
Байрактарочка• 11 августа 2022
Ответ дляНуКаНаКа
Ви читаєте поверхнево чи що?
Нервы у вас не выдерживают потому что Вы не понимаете как эффективно действовать в данной ситуации, это бывает. Пить успокоительное, набраться терпения. Если невролог не видит патологии то этот период пройдёт, он у многих детей. Важно не заострять на этом внимание иначе своими действиями Вы усугубляете ситуацию и ребёнка триггерит и он ещё больше будет биться.
Многие через это проходят.
Байрактарочка• 11 августа 2022
А ещё понаблюдайте в какие моменты ребёнок это делает. Какая причина? Просто так ничего не бывает
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Так, я розумію, що тут є наша помилка, бо ми то жаліємо, то сваримо, то ігноруємо. Немає єдиного алгоритму.
Треба зрозуміти, як діяти правильно.
А нерви не тільки через це... Просто одне на одне накладається. Мама не хоче їхати з міста, котре обстрілюють, з малим от незрозуміле, загальний фон. Заспокійливе якраз почала приймати, бо вже не витримую.

А щодо причини, я теж думаю, що вона є завжди. Але не завжди розумію.
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Десь у 80% випадків причина – це щось відбулося не так, як він хотів.
А от решта 20 мені не ясно.
Байрактарочка• 11 августа 2022
Ответ дляНуКаНаКа
А от решта 20 мені не ясно.
Тогда так выражает протест. Сейчас так, потом возможно может биться/кусаться. Объясняйте почему нельзя и предлагайте альтернативу
И важно Ваше спокойствие во время аргументов.
Я понимаю, что не всегда есть терпение, что много накапливается, но Вы постарайтесь
Фамильная фондюшница• 11 августа 2022
Идите к детскому психиатру, и точно будете знать, как действовать. Невролог это не то немного, после ковида мой муж потерялся во времени и пространстве, первым делом обратились к неврологу- та ничего не увидела, а психиатр назначила лечение в стационаре.
Кундалини• 11 августа 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Остеопат - это нетрадиционная медицина вообще-то.
ЖенаАйтишнеГа• 11 августа 2022
Ответ дляКундалини
Ага, на базе неврологии и науки, которой уже более 140 лет... обоснована давно и основательно. А что тогда традиционная?
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Дякую. Буду старатися.
Дуже хочеться по максимуму зберегти його психіку у цей складний час.
автор НуКаНаКа • 11 августа 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Ого, навіть так...
І після лікування все норм, сподіваюся?
Кундалини• 12 августа 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Да да, все болезни от вывиха первого шейного позвонка и все такое.
Что только не порассказывают, чтобы завлечь.
Где научное подтверждение этого всего?
Фамильная фондюшница• 12 августа 2022
Ответ дляНуКаНаКа
Ого, навіть так...
І після лікування все норм, сподіваюся?
Сейчас нормально, но некоторые вещи он забыл. Не пониамет например кто такие олх мошенники,хотя 10 лет в интернет торговле, и до болезни четко знал все схемы существующие. Раз будит меня ночью, и говорит помоги реквизиты ввести- старый развод, написали не в самом олх а на телеграмм, прислали ссылку мол оплатили, перейдите и заберите деньги. Или например может спросить- что такое овраги( Арестовича смотрел, и не понял значение слова). Но у него во время ковида 2 потери сознания было, есть органические поражения мозга вирусом, и ежегодно теперь у психиатра капаться надо. У меня и у дочки в этом году обнаружилась депрессия, и тоже проходим лечение, принимает ад. Так , что психиатра не бойтесь, нормальный врач, если есть проблема поможет.
автор НуКаНаКа • 13 августа 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Ох, жесть... Грьобаний ковід.
Здоров´я вам та вашій сім´ї.
До психіатрів я норм відношуся, сама ходила з приводу післяпологової депресії.
Фамильная фондюшница• 13 августа 2022
Ответ дляНуКаНаКа
Ох, жесть... Грьобаний ковід.
Здоров´я вам та вашій сім´ї.
Спасибо, Вам тоже разобраться и решить проблемы.