Несу пургу• Изменено 11 августа 2022

В якому районі Львова найкомфортніше?

Що думаєте про район тц Спартака?
Там новобудови, ніби добре
Пасти Ла• 11 августа 2022
ЖК Семицвіт, 20 хвилин пішки від центру, тихо, гарний вид на центр міста на верхніх поверхах
Воленс-неволенс• 11 августа 2022
Добре там лише де я живу - на пагорбі в особняках поруч з парком
Воленс-неволенс• 11 августа 2022
Автор, гарні райони Львова це Барвінських, Коновальця, Повстанська і тд, але ви там нічого не купите
Воленс-неволенс• 11 августа 2022
Ярославенка, кінець Франка і Снопківська
автор Несу пургу • 11 августа 2022
А жк грінвіль парк як? Коло спартака
nikiya• 11 августа 2022
Ответ дляНесу пургу
А жк грінвіль парк як? Коло спартака
Я там жила. По відчуттям як спальний район Києва тільки інфраструктура гірша.
Семицві класний і взагалі той район мені прям дуже сподобався
Воленс-неволенс• 11 августа 2022
Ответ дляНесу пургу
А жк грінвіль парк як? Коло спартака
ЖК як ЖК як мільйони інших з інфраструктурою там точно все ок буде
Vittoria66• 11 августа 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Так Спартак как бы в двух шагах от Коновальца. То есть одна и та же локация.
nikiya• 11 августа 2022
Ответ дляVittoria66
Еммм, а ви точно орієнтуєтесь ? Спартак це найпівнічніша окраїна
Воленс-неволенс• 11 августа 2022
Ответ дляVittoria66
Думайте - читайте, свого научайтесь))))
Воленс-неволенс• 11 августа 2022
Ответ дляnikiya
Вона орієнтується, але років 10 у Львові не була і вирішила поумнічати
Vittoria66• 11 августа 2022
Ответ дляnikiya
Да как бы ориентируюсь в старом городе, так как Спартак о котором писала, бывший спортивный комплекс по ул. Черняховского( бывшее название улицы). Как раз там и строят сейчас какой-то ЖК впритык к Спартаку.
nikiya• 11 августа 2022
Тут про Спартак, який ТРЦ писали
Vittoria66• 11 августа 2022
Ответ дляnikiya
Тут про Спартак, який ТРЦ писали
Увы, я во Львове лет так 25 как не была, потому и подумала о спорткомплексе Спартак.
БершкомангоЗар• 11 августа 2022
Ответ дляVittoria66
ви не місцева напевно, той спартак про який автор пише це Чорновола-Мазепи район, а про який ви - то Чупринки
Тетя из министерства• 11 августа 2022
Дивлячись, чого Ви очікуєте і прагнете. Спокою чи більш менш активної картинки за вікном. У Вас діти є? Теж важливо, щоб садочки, школи були поряд.