Ответ длячаревна
Сколько стоит, видела их, там столько мака. Хочу купить близким к празднику
Он тяжелый, маленький кусочек 75 грн
Весь секрет просто в великій кількості маку. Для поціновувачів просто рай)) В Форі теж продають плетінку з маком - 300г за 40 грн, а такий, шоб один мак прям, то теж шматки по 75-85 були. Берете будь-який рецепт здобного тіста і завертаєте в нього купу маку і буде вам щастя)) Я беру макову начинку готову в атб, мені подобається. Рулет не робила, пекла пиріг-квітку