Бывшая блондинка• 11 августа 2022

Бонуси Нової пошти

Десь місяць тому отримала вспливаюче повідомлення від НП, про те, що накопичені бонуси згорають 23 серпня, і треба їх до того часу використати. Зараз нігде не можу знайти інформації про це, уже думаю може мене проглючило, Чи що. Може хтось щось знає про це? Дякую.
Пленница SexShop-а!• 11 августа 2022
Так треба використати бонуси

Хомяк с пастой• 11 августа 2022
Да. С началом войны бонусы не начислялись. А те что были надо срочно использовать
ЗаведУющая• 11 августа 2022
Я свои использовала, каждому покупателю который делал полную предоплату -небольшой подарок,в виде скидки.
star47• 12 августа 2022
Вы разве что в личном кабинете можете просмотреть свои бонусы и может там же будет указано до какого они числа
автор Бывшая блондинка • 12 августа 2022
Ответ дляstar47
Бонуси бачу, до якого числа не вказано
star47• 12 августа 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Бонуси бачу, до якого числа не вказано
Тогда только горячая линия в помощь (
Ответ дляstar47
Тогда только горячая линия в помощь (
Все, знайшла! Дякую за наводку! Знайшла старі повідомлення. До 31.08. бонуси дійсні. Дякую)
star47• 12 августа 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Пожалуйста :)