Пацелуйнитуда• Изменено 12 августа 2022

Як швидко після корекції зору зір став 100%?

Зробила вчора lasik. Начиталась, что на наступний день зір буле 100%, але відчуваю, що зір не ідеальний :( і одне око бачить трохи гірше за інше.

Поділіться як у вас було?

сьогодні ще до лікаря, ясно що задам йому питання. Цікаво як у кого було.
Чудо-Рыба-кит• 12 августа 2022
Який мінус був до операції ?

Бабка в тапках• 12 августа 2022
Делали мужу, через пару дней после операции зрение на одном глазу было 100 проц, на другом 95. На второй день после операции было ещё помутнение.
konfeto4ka24• 12 августа 2022
хорошо видела уже к вечеру, на осмотре следующего дня результат показал 100%, послеоперационный отёк век был около недели.
автор Пацелуйнитуда • 12 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Який мінус був до операції ?
Чудо-Рыба-кит• 12 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
У всіх по різному, в батька був -12, то зробили -1; а друге око -6, то було 100% не одразу, впродовж декількох днів
Папобус• 12 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Я сделала в пятницу. Минус примерно такой же .
На след день было 65%. Вблизи тоже не очень хорошо вижу. Расстроилась. Сегодня иду, думаю, что 100% и не будет.
ПешитеБесАшипок• 12 августа 2022
Десь через 4 години відновився і вже був хороший. Але я на обстеженні була через 3 дні (то там вже 100% показало), а до цього це ж мої відчуття
Теж ласік
Соня-сонятко• 12 августа 2022
Подскажите какая стоимость коррекции?
Папобус• 12 августа 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Подскажите какая стоимость коррекции?
Разные клиники. Цены от 13 до 18 тыс за один глаз примерно.
Делала в Айлаз два глаза 31 тыс

an-1b77• 12 августа 2022
і я хочу і боюсь робити якось.
автор Пацелуйнитуда • 12 августа 2022
Ответ дляПапобус
Сьогодні була на огляді, сказали що при такій міопії це нормально, буде поступово відновлюватись. Не засмучуйтесь
автор Пацелуйнитуда • 12 августа 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Подскажите какая стоимость коррекции?
Британскька клініка 1300 огляд і 30000 корекція на оба ока. Можу дати купоняик на знижку 500 грн
Папобус• 12 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Вышла от врача. Аппарат пишет -1, а вижу 7 строчек. Врач думает, что это спазм мыщц и возможно эпителий ещё не восстановился.
автор Пацелуйнитуда • 12 августа 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Теж ласік
Я одразу встала і добре бачила, але ясно що була димка ще і неідеально. Сказали сьогодні що все ок, з мтїм мінусом треба трохи більше часу на відновлення. Трохи заспокоїли)
пьЯНА• 13 августа 2022
Мені обіцяли кожний прийом що стане краще, але по факту зір зупинився там, з яким встала з операційного столу.