Витттор• 12 августа 2022

Велика втрата авіації РФ протягом дня з часів Другої світової

nv.ua/ukraine/events/udar-po-novofedorivci-stav-naybilshoyu-vtratoyu-aviaciji-rf-z-chasiv-drugoji-svitovoji-50262442.html
Лiтаки пiдiрванi
Чашечка кофе• 12 августа 2022
Это мы еще не начинали

Виктория_1807• 12 августа 2022
ЗСУ forever
frumoasa17• 12 августа 2022
Ждемо Бельбек та Гвардійське Знищили 9, при тому що десь я знаходила інфу, що раша за рік виробляє не більше 10-20
crystal• 12 августа 2022
Нам их не жалко
Это мы только начали 💛💙
ok1904• 12 августа 2022
Якщо це правда, то
Forbes підрахував, скільки коштують знищені російські літаки на аеродромі «‎Саки»‎ в Криму.

Перед вибухами там розміщувалася авіатехніка рф вартістю $650 млн – $850 млн. За даними InformNapalm, було знищено вісім Су-27, чотири Су-30СМ, п’ять Су-24, шість Мі-8 та один Іл-20. Це коштувало росії приблизно $380 млн.
vikuся• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
Якщо це правда, то

К сожалению их не остановят ни потери личного состава, ни финансовые потери
Виктория_1807• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
Якщо це правда, то

Неплохие жнива наши зайчики организовали
Ifsogirl• 12 августа 2022
Ответ дляfrumoasa17
Изготовляла 10-20)). Сейчас уже очень вряд ли)
Piracanta• 12 августа 2022
Ответ дляvikuся
Потери личного состава не остановят, а вот отсутствие финансов очень быстро остановят. Война дело дорогостоящее.

Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляvikuся
Да пох*й на их потери.
Главное что бістро они их не восстановят даже при наличии желания и комплектующих.
Ifsogirl• 12 августа 2022
Ответ дляvikuся
Почему же не остановят - а чем они будут воевать?
ok1904• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Да пох*й на их потери.
Ну, не такі вже для рашки втрати ті літаки, боєкомплекти... Адже вони весь час воюють, а економіка працює на впк (нафторублі перетворюються на зброю), є в них того барахла ще, все таки потужна армія.
Англ.розвідка пише за 9 пошкоджених літаків+ боєкомплект, аеродром використовувати можна, але обережно
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
Да-да, а еще они вторая армия мира (с)
ok1904• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Да-да, а еще они вторая армия мира (с)
Треба сприймати реально те, що є. Аеродром в Саках при союзі мал вагу не меншу ніж крейсери по типу мацква.
Орків потужність в рази більша за укр армію.
Самотужки б Україна вже лягла, добре хоч інші гаранти не склали лапки.З іншого боку в нас були гаранти безпеки, розвивати війська не зовсім доцільно, закидали б розтрату бюджету на впк, бо тіпа ніхто ж не нападе .
ok1904• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Да-да, а еще они вторая армия мира (с)
Вам мало прильотів по Україні? Це показує слабкість? Вважаю, інцидент в Саках зупинив атаку на Південь.
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
Як це пов´язане з вашою заявою що для кацапії 9 літаків то ніщо?)
І крейсер ніщо, і літаки ніщо, вони їм взагалі мабуть не потрібні, там же супермени мабуть.
Правда нові літаки тепер рік мінімум будувати і ще й комплектуючих іноземного виробництва не постачають, але це ж дрібниці, правда?
ok1904• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
9 літаків то ніщо для кацапії. Для чого будувати, коли в ниї їх понад 1000 зараз.
Вже неодноразово обговорювалося навіть Україна свого часу передала літаків, гелікоптерів багато . Її достатньо модернізувати, будувати не треба. Військові літаки будуються як одноразові, проти цивільних вони копійчаної вартості. От 4 склади боєкомплектів знищилося, це позитивний момент, а літаки ще перекинуть,це швидко. Згадайте аеродром в Чонобаївці, де постійно гатять і прстійно є що знищувати.
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
Ну тобто можна взагалі нічого не знищувати, а ще краще - здатися і все, так?
ok1904• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Знищувати треба, і з кожним ьнем більше. Хіба я хоч раз , хоч в одній темі писала про здатися? Треба усвідомити, те що ворог сильний і підступний, і це не легко знищувати, на фронті так наших бійців вчать, щоб не думали про те, що орки тупі, дурні і т.д.

Ifsogirl• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
Я думаю, для рашистов это не только в финансовом плане потери, а и в моральном. Они явно не ожидали, что мы проберемся глубоко в тыл.
ok1904• 12 августа 2022
Ответ дляIfsogirl
Тут згодна. Однозначно для жителів Криму, що жили при Україні, застереження.
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляok1904
А вам краще усвідомити, що кожна деталь тут важлива, і не знецінювати те що робить ЗСУ, розповідаючи що це не має значення. Має, і дуже велике. Краще навчіться дякувати їм.
Vaslek• 12 августа 2022
Там еще пилотов и техников немало полегло. А это даже поважнее техники будет
vikuся• 12 августа 2022
Ответ дляPiracanta
Им до этого ещё далеко. Несмотря на санкции энергоресурсов продали больше
vikuся• 12 августа 2022
Ответ дляIfsogirl
Количество нашего населения и оркостана не сравнить, так что у них дураков находят и ещё найдут ((