suslik• 12 августа 2022

пропоную відволіктись від Фаріон і поговорити про українську музику

Що з української музики Ви слухаєте? Під що танцюєте і розважаєтесь? Що співаєте під гітару в компанії? Під що сумуєте?

Просто цікаво, бо виявила, що більшість моїх друзів зовсім не знають української музики давнішої, ніж років 5..
Чашечка кофе• 12 августа 2022
Друга Ріка💙💛

Bilolena• 12 августа 2022
Курган и Агрегат
автор suslik • 12 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Друга Ріка💙💛
так, мій зе бест теж)
freedom_2015• 12 августа 2022
Зараз всі пісні про війну .Спів Братів на рінгтоні стоїть .Відкрила співачку Колу і Без обмежень
Елена1265• 12 августа 2022
Я тоже не знаю. В основном, все старое (Океан Эльзы, Плач Єремії). А из новых только Калуш 2 песни
sunholder• 12 августа 2022
якщо говорити про окремі пісні, то останнє з українського, що торкнуло до глибини душі, це Друга ріка - Чи ти почув...
Ще дуже сподобалась пісня ´Триматись своїх´ від Pianoбой
Irinaina• 12 августа 2022
Ніч яка місячна...
Мелодія Скорика
Рання творчість Вакарчука, Пономарьова, Могилевської, Білик

Р.S.: тема обіцяє топчик?

наталья фунт.• 12 августа 2022
На жаль , дуже рідко слухаю укр. пісні, але деякі подобаються , наприклад: Вакарчука Обійми, Двоє в каноє - в мене немає дому , останнім часом попадається укр. пісня: Ой хто пьє, тому наливайте ..
Майстерня домашнього текстилю• 12 августа 2022
ДахуБраху слухаю
Cinderella.sells• 12 августа 2022
В нас дуже багато гарних пісень і крутих виконавців, і старших і молодих.
Шматочок хмарки• 12 августа 2022
Кузьма Скрябін, Крихітка Цахес, Mad Heads, Ірина Білик (саме старі українські пісні її подобаються). Раніше дуже подобались ТНМК, Тартак, Антитіла. З нових нікого пригадати не можу, не подобається. Слів не розібрати. Той же Калуш, Один в каное.
freedom_2015• 12 августа 2022
один в каное
freedom_2015• 12 августа 2022
Cinderella.sells• 12 августа 2022
Ответ дляШматочок хмарки
Калуш класний в колабораціях з іншими виконавцями.
Natkash• 12 августа 2022
Скрябін, ОЕ, Один в каное, Го-А, особливо подобається ’Не завидуй багатому’
peterman• 12 августа 2022
Океан Ельзи та Без обмежень
freedom_2015• 12 августа 2022
тут цілі збірки пісень ,ось їх і слухаю постійно
https://www.youtube.com/c/MUZVAR
klaraneill• 12 августа 2022
Антитіла, Без обмежень, Скай, Козак систем, Flёur
Cinderella.sells• 12 августа 2022
Калуш і Скофка

Irpland• 12 августа 2022
Skofka
freedom_2015• 12 августа 2022
Irpland• 12 августа 2022
freedom_2015• 12 августа 2022
Ответ дляCinderella.sells
Калуш і Скофка
https://youtu.be/CdYDZnWTHHM
це топчик
Cinderella.sells• 12 августа 2022
Вівьєн Морт
Cinderella.sells• 12 августа 2022
Ось недавно подруга мені показала білоруса українською
peterman• 12 августа 2022
Ответ дляfreedom_2015
один в каное
https://www.youtube.com/watch?v=gw2nclcoFNE
При всей моей любви и уважении к украинской музыке, я, к сожалению, половину слов не услышала(
такое впечатление,что слоги выпадают из текста
’Справа в тому,що у мене немаэ дому’, а дальше я уже вставила наушники,но разобрать о чем поют,к сожалению, все равно не смогла
Шматочок хмарки• 12 августа 2022
Ответ дляCinderella.sells
Слухала тільки одну їх пісню. ’Стефанія’ мабуть. Мені взагалі не подобається такого плану пісні. Дуже гучна музика, а слів не чутно, не розібрати. Про що співають - загадка. І голос не вразив. Але кожному своє.
Шматочок хмарки• 12 августа 2022
Ответ дляpeterman
Ось і я так. І Калуш туди ж. Почула тільки слова ’Стефанія’ і ’Мамо’ із усієї пісні.
peterman• 12 августа 2022
Вспомнила,что еще Wellboy впечатлил)

peterman• 12 августа 2022
Ответ дляШматочок хмарки
Ось!
Це як озвучка іноді в фільмах(
Вже і так і сяк прислухаєшся, але ніяк не можеш почути що там кажуть(