Принцепесочка• 13 августа 2022

Як підтвердити своє дівоче прізвище?

Після розлучення залишилась на прізвищі чоловіка, зараз треба підтвердити своє дівоче прізвище (на ньому диплом). Я за кордоном. Куди подавати запит? В РАГС? Як такий документ називається? Дякую за поради.
Улучшанский-Ухудшанский• 13 августа 2022
Свидетельство о браке есть?

Сорока-ворона• 13 августа 2022
витяг з ДРАЦС
Аноним_Русалка• 13 августа 2022
Свідоцтво про народження?
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Свидетельство о браке есть?
Ні. Його забрали при поданні позову про розлучення
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Свідоцтво про народження?
Воно не підходить, на жаль
Аноним_Русалка• 13 августа 2022
Зайдіть на сайт рагсу. Може витяг з реєстру цивільних станів (якось так називається).. Там має бути інформація про дівоче прізвище
Аноним_Русалка• 13 августа 2022
Навіть не в РАЦС, а на сайті мінюсту
люблю_тортики• 13 августа 2022
Как его забрали?
Благоуханочка• 13 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
Воно не підходить, на жаль
чого ?

Uebersetzerin• 13 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
Воно не підходить, на жаль
Почему не подходит свидетельство о рождении?

Это документ, подтверждающий вашу девичью фамилию, данную при рождении. Каким образом он может не подойти?
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ длялюблю_тортики
Как его забрали?
Ось так. Оригінал свідоцтва про шлюб є у списку документів до подачі позову про розлучення
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляБлагоуханочка
чого ?
Їм треба, щоб було написано, що я буда Івановою, а після одруження стала Петровою.
У мене купа документів на дівоче прізвище+старий паспорт з фото у 16 років. Все не підходить
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляUebersetzerin

Я так зрозуміла, що нема доказів, що це мій документ. Їм треба, щоб було написано, що я була Івановою, а після одруження стала Петровою. От тоді всі доки на Іванову вони підтвердять.
Благоуханочка• 13 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
Дика Європа
Uebersetzerin• 13 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
https://diia.gov.ua/services/vityag-pro-rozirvanny...

В этом документе будет указана фамилия до регистрации брака и после регистрации брака.
Uebersetzerin• 13 августа 2022
Вот еще информация: https://chr.gov.ua/news/1637752448/
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Навіть не в РАЦС, а на сайті мінюсту
Подивилась. Так, запросити витяг онлайн можна, але видають вони його тільки особисто(
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Дика Європа
Ні, у нас такі самі вимоги є. Просто мені то було непотрібно що цього часу, тому не займалась цими паперами
Uebersetzerin• 13 августа 2022
ВИТЯГ
з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію шлюбу щодо підтвердження дошлюбного прізвища

Номер витягу в Реєстрі.

Назва органу державної реєстрації актів цивільного стану громадян, який сформував витяг.

Дата та час формування витягу в Реєстрі.

Прізвище, власне ім’я, по батькові фізичної особи або найменування юридичної особи, прізвище, власне ім’я, по батькові уповноваженої особи такої юридичної особи, на запит якої видано витяг.

Відомості про документ, на підставі якого надано витяг з Реєстру.

Відомості про параметри запиту, за якими відбувався пошук інформації у Реєстрі.

Відомості про внесення актового запису до Реєстру:

дата внесення до Реєстру;

реєстраційний номер, за яким зареєстровано внесення до Реєстру відомостей про акт цивільного стану;

відомості про реєстратора.

Відомості про актовий запис:

номер актового запису у відповідній книзі державної реєстрації актів цивільного стану;

дата складання актового запису;

найменування органу державної реєстрації актів цивільного стану, що здійснив державну реєстрацію акту цивільного стану;

найменування органу державної реєстрації актів цивільного стану на дату складання актового запису (за наявності та бажанням особи отримати такі відомості).

Відомості про поновлення актового запису:

позначка, що актовий запис поновлено;

документ, на підставі якого поновлено актовий запис (за наявності та бажанням особи отримати такі відомості);

дата державної реєстрації шлюбу (за наявності та бажанням особи отримати такі відомості).

Відомості про осіб, між якими зареєстровано шлюб:

прізвище (до та після державної реєстрації шлюбу);

ім´я;

по батькові.

громадянство (за наявності);

національність (за наявності).

Відомості про розірвання шлюбу (за наявності):

дата складання;

назва органу, що склав актовий запис;

реєстраційний номер, за яким зареєстровано внесення до Реєстру відомостей про акт цивільного стану, який розривається;

дата і номер рішення суду, повне найменування суду, яким ухвалено рішення.

Відомості про анулювання актового запису про шлюб (за наявності):

дата і номер рішення суду;

повне найменування суду, яким ухвалене рішення, або дата і номер висновку відділу державної реєстрації актів цивільного стану, найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, яким складено висновок.

Відомості про посадову особу відділу державної реєстрації актів цивільного стану, яка надала витяг.

Прізвище, власне ім´я, по батькові керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану громадян та його підпис.

Печатка.

автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляUebersetzerin
ВИТЯГ

Номер витягу в Реєстрі.

дата внесення до Реєстру;

відомості про реєстратора.

Відомості про актовий запис:

дата складання актового запису;

позначка, що актовий запис поновлено;

ім´я;

по батькові.

громадянство (за наявності);

національність (за наявності).

дата складання;

назва органу, що склав актовий запис;

дата і номер рішення суду;

Печатка.
Дякую. Це саме те, що треба!
Тепер тільки придумати, як його доставити до мене
Uebersetzerin• 13 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
Дякую. Це саме те, що треба!
Доверенность на знакомого или родственника или юриста или адвоката.
Uebersetzerin• 13 августа 2022
Доверенность лучше в консульстве делать, чтобы не нужно было потом ее еще и переводить в Украине.

А если сделаете доверенность у нотариуса (возьмете образец у украинского юриста на украинском языке), тогда нужно будет еще проставить апостиль (у нотариуса в своей стране нужно уточнить, где именно его ставят или он сам и поможет это сделать) и потом в Украине нужно сделать перевод печатей и апостиля и нотариальное заверение перевода.
автор Принцепесочка • 13 августа 2022
Ответ дляUebersetzerin

Дуже вам дякую за допомогу
Uebersetzerin• 13 августа 2022
По поводу апостиля - может он вам и не нужен будет - зависит от того, в какой вы стране. Я почему-то подумала, что в Германии - там нужен. Теперь дочитала, что вы не писали название страны.
Мейк-ап форева• 13 августа 2022
Ответ дляUebersetzerin

а почему оно должно подойти? какая то Маша Пушкина подаст свидетельство Маши Петровой. где доказательства. что эти Маши один и тот же человек?
Мурзилка• 13 августа 2022
Я получала такую справку. Делаете запрос в ЗАГС по месту прописки, с просьбой нажать информацию за такой-то год, они поднимают архивы, а если вы расписывались в другом, они делают запрос, ивыдают справку из книги записи, просмену фамилии. У меня такая правка имеется.
Мурзилка• 13 августа 2022
Но вообще у меня в трудовой написано, чтосмена фамилии от такого-то числа, свидетельство номер.