СКИБИДЫШь• 13 августа 2022

Опущення матки

Ще не була в гінеколога, але вже розумію, що воно. Мені 52 , майже 2 роки
климакс, гінеколог раніше мені озвучувала, що маю опущення стінок вагіни, але я не відчувала це так, як тепер.
Хто має такі ж проблеми, що вам допомогло, поділіться будь ласка. Операція, вправи, чи з цим змиритися і звикати до дискомфорту? Які ускладнення можуть виникнути , якщо нічого не робити?
Дякую!!!
Белочкой зови• 13 августа 2022
Операція.
Ручки-Крючки• 13 августа 2022
Якщо 1-2 ступінь то вправи, 3-4 операція
Ручки-Крючки• 13 августа 2022
Якщо нічого не робити матка на колінах буде висіти
как тебе такое илон маск• 13 августа 2022
А почему вы раньше не делали упражнения
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Операція.
Яка саме, видаляти повністю матку?
Белочкой зови• 13 августа 2022
В мене одна стінка 2ст одна 3ст. Ніяк не наважусь на операцію. Але мені ще й 40 немає. Сказали якщо планую вагітність то не треба. Ось зараз в Києві в одному роддомі навіть безкоштовно оперують. Думаю треба скористатися можливістю
Алина-1240• 13 августа 2022
Начните с упражнений
Белочкой зови• 13 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Яка саме, видаляти повністю матку?
Навіщо?;) Стінки підшивають.
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
А почему вы раньше не делали упражнения
Гінеколог нічого не говорив про те, що то є проблемою. Я більше року не була на огляді.
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Начните с упражнений
Вже займаюсь, але чи доможуть вправи в такому віці?
Ответ дляСКИБИДЫШь
Он у вас не очень...а вы не знали что упражнения полезны и здоровым, начинайте делать сейчас
Алина-1240• 13 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Помогут.но это систематически должно быть
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Знала, але не робила
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Зрозуміла.Дякую .
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Щодня чи кілька раз в день? Може у вас є ссилка на вправи, буду дуже вдячна.
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Як з інтимним життям , воно шкодить , чи наоборот потрібне ? В мене не було, майже півтора роки.
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Ви ,ще зовсім молода, вдачі вам у вирішенні цієї проблеми.
Белочкой зови• 13 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я вам от що скажу в залежності від того наскільки у вас опущені стінки, вам навпаки не можна робити ( як в моєму випадку) кегель, бо буде гірше , це лікар сказав. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, то у вас точно не 1 ст . Підіть на огляд. І запитання ставте лікарю.
Море_море_я_скучаю• 13 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Яка саме, видаляти повністю матку?
Нет, влагалищная операция, сетку ставят
Белочкой зови• 13 августа 2022
При невеликих ступенях і тп навіть роблять лазерну підтяжку стінок ( в моєму випадку тільки одну). Зараз багато нового. Це не страшно. Але в певному віці вже навіть операції не роблять, чому незнаю. В мене в бабусі було випадіння але через вік її не оперували.
автор СКИБИДЫШь • 13 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Дякую . Про таке не знала.
Алина-1240• 13 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Пару раз на день.они в ютубе есть-упражнения для тазового дна,упражнения кегеля.интим наоборот хорошо-при оргазме мышечное сокращение,наоборот тонус будет
Первоклашка Я• 13 августа 2022
вам только к специалисту сначала определять степень. маме моей предлагали пластику, но читала много, что часто рецидив при больших степенях, в итоге удалили